5 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 2522
هفته جاری: 24114
ماه جاری: 40776
تاکنون: 15862437
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  دانش‌آموزان همدان از استاندار همدان تقدير کردند
 • مربيان دبستان دخترانه راه نور همدان با همراهي 40 نفر از دانش آموزان اين مدرسه با حضور در استانداري همدان از حمايت‌هاي مهندس شاهرخي، استاندار همدان به خاطر توجه به حوزه کودکان قدرداني کردند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي وامور بين‌الملل استانداري همدان، اين قدرداني به دنبال برگزاري کنوانسيون حقوق کودک که به ميزباني استان همدان برگزار شده بود، صورت گرفت.
  سيد سعيد،شاهرخي استاندار همدان در کلامي کودکانه براي ميهمانان کودک گفت: تلاش و کوشش کنيد تا آينده خود و جامعه را بهتر رقم بزنيد.
  استاندار نيز در پايان اين ديداد از دانش‌آموزان حاضر تقدير کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 866
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.