1 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 61
امروز: 3976
هفته جاری: 40332
ماه جاری: 3976
تاکنون: 15263254
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: با تربيت مديران جوان مي توان آينده کشور را تضمين کرد
 • استاندار همدان در نشست با معتمدين و اقشار استان همدان:با تربيت مديران جوان مي توان آينده کشور را تضمين کرد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي گفت: قانون اساسي جايگاه ويژه اي را براي مردم قايل شده و فرصتي را براي مردم ايجاد کرده که سبک اداره کشور  و انتخاب مسولان  براي اداره کشور را در اختيار مردم قرار داده است.

  شاهرخي افزود: انتخابات در ايران و حضور در پاي صندوق هاي راي واقعي و اثر بخش است.

  وي خاطر نشان کرد: در دولت تدبير و اميد  شعار دولت براي اداره امور کشور احترام به قانون، شفافيت و اعتدال است و مردم اين شعار ها و سبک را پسنديدند و با وجود اين مشکلات و با وجود اينکه دشمنان از زر و زور و تزوير استفاده کردند تا مردم را به ستوه بياورند و بين مردم و نظام و دولت فاصله بيندازند، نتوانستند.

  شاهرخي با تاکيد بر اينکه رمز موفقيت انقلاب و نظام مردم است تاکيد کرد:  بايد اجازه دهيم مردم و اقشار مختلف حرف بزنند و ديدگاه ها را و نقطه نظرات را در چارچوب قانون بيان کنند.

  وي اظهار داشت: توجه به جوانان و بانوان از اولويت‌هاي اصلي قرار گرفت تا اين گروه ها نيز بتوانند در عرصه‌هاي مختلف مديريتي نقش محوري داشته باشند.

  استاندار با اشاره به اينکه بايد براي داشتن انتخاباتي پرشور انسجام و همبستگي ملي را دراولويت قرار داد خاطر نشان کرد: براي انتخابات مشارکت حداکثري و فضاي همدلي وفاق و انسجام  لازم است.

  مقام عالي دولت در استان گفت: استان همدان رتبه نخست واگذاري طرح ها به بخش خصوصي را در کشور کسب کرده است که26 درصد کل واگذاري هايي اين حوزه در سطح ملي مربوط به همدان است.

  با تدوين سند راهبردي و عملياتي تا پايان برنامه ششم يک ميثاق بستيم که با توجه به مزيت ها براي هر شهرستان طرح هايي تعريف شده است.

  شاهرخي خاطر نشان کرد: اشتغال، بهبود معيشت مردم و رونق توليد را از اولويت هاي اين سند است.

  وي با اشاره به اينکه در حال حاضر 500طرح اقصادي در استان در حال اجرا است افزود: هم اکنون  استان به مثابه کارگاه در حال فعاليت است و فعاليت هاي عمراني بزرگي در حال اجرا است.

  استاندار تاکيد کرد: هيچ واحد توليدي استان به خاطر تحريم ها تعطيل نشده است

  در پايان استاندار  بيان کرد: در گوشه کنار استان عليرغم تنگناي مالي دولت طرح هاي بزرگ اجرا مي‌شود.


   

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/12   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1321
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.