20 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 0
هفته جاری: 75870
ماه جاری: 241159
تاکنون: 16202064
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون توسعه مديريت و منابع استانداري همدان : بايد با پروژه‌هاي نوين به بالا بردن بهره‌وري و راندمان برسيم
 • معاون توسعه مديريت و منابع استانداري همدان گفت: بايد با پروژه‌هاي نوين به بالا بردن بهره‌وري و راندمان برسيم.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد محمد رضا ميرصفدري، معاون توسعه مديريت و منابع  استانداري همدان در کارگروه علم و فنادري اقتصاد مقاومتي استان افزود:  امروز با توجه به شرايط کشور بحث اقتصاد مقاومتي و سياستهاي آن از اهميت بسيار زيادي براي مديران اجرايي برخوردار است.

  مير صفدري خاطر نشان کرد: جايگاه کارگروه اقتصاد مقاومتي  مبحث همگرايي و پيگيري مسائل و مشکلات است.

  وي تاکيد کرد: انجام مطالعات براي پروژه هاي فناورانه مقدمه و بستر انجام اين پروژه ها است، شناسايي نيازهاي فناورانه ارگان خود را در اولويت قرار دهيد.

  معاون استاندار با اشاره به اينکه فعاليت هاو پروژه هاي فناورانه بايد در جهت ارتقا وضع موجود باشد خاطر نشان کرد: با مراکز شتاب دهنده R&D  مي توانيم به فضاي بازتري جهت ارتقا خدمات برسيم.

  ميرصفدري گفت: واحدهاي فناوري بايد گره گشايي کنند.

  در ادامه وي تاکيد کرد: در شرايط کنوني در جنگ اقتصادي هستيم و دشمنان ما مصمم هستند از نظر اقتصادي به ما ضربه بزنند ما بايد از کشور و حيثيت خودمان در برابر دشمنان دفاع کنيم و اين تکليف شرعي انساني و ميهني ماست.

  در پايان معاون استاندار گفت: براي ارائه پروژه‌ها با پارک علم و فناوري مشورت انجام شودو بازنگري پروژه ها حتما انجام شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1437
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.