8 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 12
امروز: 1702
هفته جاری: 49414
ماه جاری: 66076
تاکنون: 15879350
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: مردم همدان با بي توجهي به اغتشاش‌گران فرهنگ خود را به رخ کشاندند
 • استاندار همدان گفت: مردم استان همدان با بي توجهي به اغتشاش‌گران و اراذل و اوباش، فرهنگ خود را در دنيا به رخ کشاندند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي در همايش مشترک هيات‌هاي نظارت استان، شهرستان‌ها و بخش‌ها بر انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در استان همدان افزود: به عنوان نماينده دولت از همه مردم شريف همدان که در حوادث اخير با بصيرت و درايت تمام نسبت به اغتشاش‌گران بي‌توجه بودند تشکر و قدرداني مي‌کنم.

  شاهرخي خاطر نشان کرد: با توجه به شرايط و وضعيت موجود، پس از اجراي طرح مديريت مصرف سوخت، مردم شريف همدان با متانت و فهم درست با اين مساله برخورد کردند.

  وي تاکيد کرد: با بي توجهي کامل مردم فهيم استان همدان به اغتشاشگران و اراذل و اوباش، شاهد يکي از آرام‌ترين استان‌هاي کشور در جريان حوادث اخير بوديم.

  مقام عالي دولت در استان تصريح کرد: همه شاهد بوديم که علي رغم  بارش برف، مردم همدان به خيابان آمدند و با حضور پرشور خود پاسخ محکمي به اغتشاشگران دادند.

  استاندار اظهار داشت: از همه دست اندرکاران و مسئولان نظامي و انتظامي که در جريان حوادث اخير به صحنه آمده و با درايت و قدرت، همراه و همگام با مردم توانستند نقشه‌ها و برنامه‌هاي ضد انقلاب را در نطفه خفه کنند تشکر و قدرداني مي‌کنم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/05   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1223
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.