8 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 33
امروز: 2062
هفته جاری: 49774
ماه جاری: 66436
تاکنون: 15879618
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  سرپرست اداره کل روابط عمومي ومسئول کميته اطلاع‌رساني ستاد انتخابات استان همدان: اولويت ما، سلامت و دقت در امر اطلاع‌رساني است
 • فاطمه حبيبي، سرپرست اداره کل روابط عمومي ومسئول کميته اطلاع‌رساني ستاد انتخابات استان همدان در نشست با مديران روابط عمومي فرمانداري‌هاي استان مطرح کرد؛ اولويت ما، سلامت و دقت در امر اطلاع‌رساني است.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استانداري همدان فاطمه حبيبي گفت: اولويت ما، آگاه سازي و  اطلاع‌رساني به موقع و دقيق از فرايند انتخابات وعملکرد مجريان ،به منظور بستر سازي براي برگزاري انتخابات سالم و مشارکت حداکثري  است .

  حبيبي افزود: يکي از وظايف ما ايجاد ارتباط لازم و مناسب بين مجريان انتخابات و رسانه هاي فعال و آحاد جامعه براي تبيين قانون و اطلاعيه ها و مواردي است که در روند اجراي قانون لازم است مردم عزيز استان در جريان آن قرار گيرند.

  وي اظهار داشت :علاوه بر آن تبيين اهميت انتخابات و تشريح شرايط حساس کشور و ضرورت حضور پر رنگ مردم در پشتيباني و حمايت از نظام و انقلاب با حضور در پاي صندوق اخذ راي از اقدامات با اولويت روابط عمومي با همکاري رسانه‌هاي استان است.

  مسئول کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات تاکيد کرد: ايجاد اعتماد و تقويت سرمايه اجتماعي از ملزومات انتخابات پر شور است. رسانه ها در اين زمينه مي‌توانند نقش و سهم اساسي و مهمي ايفا نمايند.

  وي بيان داشت: ما بايد به طوري عمل کنيم تا راي دهندگان با اطمينان و اعتماد کامل به سلامت انتخابات و  قانونمندي مجريان و ناظران، در پاي صندوق هاي اخذ راي حاضر شوند.

  حبيبي با تاکيد بر اينکه انتخابات يک امر زمان دار و حساس است اطلاع رساني سريع و به موقع بايد در دستور کار روابط عمومي ها قرار گيردافزود:  انعکاس اخبار موثق از بروز شايعات جلوگيري مي کند.

  وي گفت: از ظرفيت رسانه‌هاي استان براي جلب مشارکت مردم استفاده شود.

   

  سرپرست اداره کل روابط عمومي تاکيد کرد: اطلاع رساني خدمات نظام و دولت در بخش‌هاي مختلف و دعوت از مردم جهت شرکت در انتخابات مجلس با تاکيد بر مقوله هاي تاثير حضور مردم در انتخابات از اقداماتي است که کميته‌ اطلاع‌رساني استاني و شهرستان‌ها بايد مد نظر داشته باشند.

  حبيبي با اشاره به اينکه مديران روابط عمومي فرمانداري‌ها در امر اطلاع‌رساني کوشا باشندافزود:  بايد بستري فراهم کنيم تا انتخابات را به نحو احسن پوشش دهيم.

  وي در ادامه تاکيد کرد: مديران روابط‌ عمومي‌ بايد در تمام مراحل انتخابات، به گونه‌اي در امر اطلاع رساني عمل کنند که شائبه طرفداري از کانديداها يا جريان خاصي به‌وجود نيايد.

  مسئول کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان گفت: بايد در اجراي وظايف خود نهايت دقت  را داشته باشيد،تا انتخاباتي به دور از هر حاشيه‌اي داشته باشيم.

  حبيبي افزود: تهيه و ارسال به موقع اخبار و اطلاعات انتخابات جهت تنوير افکار عمومي، ايجاد زمينه براي حضور حداکثري مردم در پاي صندوق هاي اخذ رأي با بهره گيري مناسب از ظرفيت تبليغات و رسانه از مهمترين وظايف است.

   

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/09   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1532
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.