8 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 49
امروز: 2094
هفته جاری: 49806
ماه جاری: 66468
تاکنون: 15879646
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رئيس ستاد انتخابات استان همدان خبر داد: ثبت‌نام 19نفر از استان همدان در نخستين روز
 • رئيس ستاد انتخابات استان همدان از نام‌نويسي 19 نفر در نخستين روز از ثبت‌نام داوطلبان يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در استان همدان خبر داد.
 • به گزارش کميته اطلاع‌رساني ستاد انتخابات استان همدان، مصطفي آزادبخت افزود: از 19نفر در استان همدان در روز نخست، 3نفر درحوزه انتخابيه همدان و فامنين، 3نفر درملاير، 4 نفر در نهاوند، 1 نفر در تويسرکان، 3 نفر در حوزه انتخابيه بهار و کبودراهنگ،3 نفر از اسدآباد و 2 نفر در حوزه انتخابيه رزن و درگزين ثبت‌نام کردند.

  به گفته آزادبخت از بين ثبت‌نام کنندگان 18 نفر مرد و يک نفر زن(از ملاير) هستند.

  رئيس ستاد انتخابات استان همدان گفت: از بين ثبت‌نام کنندگان 2 نفر از نمايندگان فعلي استان نيز ثبت‌نام کرده‌اند.

  آزادبخت در خصوص تحصيلات داوطلبان گفت: از بين افراد ثبت‌نامي 17 نفر داراي مدرک فوق ليسانس و دو نفر داراي مدرک دکتري هستند.

  به گفته وي از بين ثبت‌نامي‌ها در سطح استان همدان 6 نفر کارمند، 2 نفر استاد دانشگاه، 2 نفر فرهنگي،2 نفر شغل آزاد، 2 نفر نماينده فعلي،3 نفر بازنشسته و 2 نفر بيکار هستند.

  آزادبخت در خصوص رده سني داوطلبان نيز گفت: از بين داوطلبان ثبت‌نامي استان همدان در نخستين روز، 7 نفر در رده سني 40-30 ، 6 نفر در رده سني 50-41 و 6 نفر در رده سني 60-51 سال هستند.

  ___________

  کميته اطلاع‌رساني ستاد انتخابات استان همدان

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/10   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1493
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.