6 مهر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 242
امروز: 2112
هفته جاری: 12164
ماه جاری: 45576
تاکنون: 16687083
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان : به فعالان اقتصادي اطمينان مي‌دهم دستگاه‌هاي دولتي کنار آنها هستند
 • استاندار همدان گفت: به فعالان اقتصادي اطمينان خاطر مي‌دهم دستگاه هاي دولتي در کنار آنها هستند اگر چه گلايه و نواقصي وجود دارد اما جبران مي شود.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استاندار ي همدان سيد سعيد شاهرخي در مراسم تجليل از صادرکنندگان برتر استان افزود: سه هزار ميليارد تومان تسهيلات رونق توليد به صنايع همدان پرداخت شد.

  شاهرخي با بيان اينکه عزم جدي دولت براي گره گشايي و رفع موانع صنايع استخاطر نشان کرد: از ابتداي امسال تا پايان آبان سه هزار ميليارد تومان تسهيلات رونق توليد به صنايع اين استان پرداخت شد.

  وي عنوان کرد:36 واحد توليدي تعطيل و نيمه‌ تعطيل استان به چرخه توليد بازگشته‌اند.

  استاندار گفت: راه نجات کشور تقويت توليد و توسعه صادرات است.

  شاهرخي در ادامه افزود: آمار صادرات رو به رشد همدان نشانه تحقق اين مهم در منطقه است.

  وي تاکيد کرد: اولويت ما در استان توجه و حمايت از توليد و اقتصاد و معيشت مردم بوده و هست.

  استاندار با تاکيد بر اينکه در سند سه ساله توسعه استان محورهاي بسترسازي و حمايت از سرمايه گذاري هاي جديد را در اولويت قرار داديم اظهار داشت:  در اين سند براي ايجاد 20 هزار شغل برنامه ريزي کرديم که تاکنون مطابق با برنامه پيش رفته ايم.

  شاهرخي در ادامه عنوان کرد: خام فروشي آفت بخش معدني استان شده که براي ارزش افزوده دادن به اين منابع کارهاي خوبي صورت گرفته است.

  وي تصريح کرد: با همه قوا و توان از بخش خصوصي دفاع مي کنيم و شوراي گفت وگوي دولت و بخش خصوصي با اين هدف به طور مستمر برگزار مي‌شود.

  شاهرخي با بيان اينکه به فعالان اقتصادي اطمينان خاطر مي‌دهم دستگاه هاي دولتي در کنار آنها هستند اگر چه گلايه و نواقصي وجود دارد اما جبران مي شودتاکيد کرد:  يگانه راه نجات کشور تقويت توليد و توسعه صادرات است و آمار صادرات رو به رشد همدان نشانه تحقق اين مهم در منطقه است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 622
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.