6 مهر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 13
امروز: 1451
هفته جاری: 11503
ماه جاری: 44915
تاکنون: 16686579
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مصطفي آزادبخت، رئيس ستاد انتخابات استان همدان تشريح کرد؛54نفر، آمار روز ششم ثبت‌نام در استان همدان
 • گزارش ششمين روز ثبت‌نام يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در استان همدان (15 آذرماه 1398)
 • به گزارش کميته اطلاع‌رساني ستاد انتخابات استان همدان، مصطفي آزادبخت با بيان اينکه در  روز از ثبت نام 54 نفر در استان همدان نام نويسي کردند، افزود: از اين تعداد 4 نفر زن و 50 نفر مرد هستند. 

  وي اظهار کرد: در حوزه انتخابيه همدان و فامنين 16 نفر،‌ در ملاير 9 نفر، نهاوند 5 نفر، تويسرکان 3 نفر، بهار و کبودراهنگ 8 نفر، اسدآباد 6 نفر و رزن و درگزين 7 نفر ثبت نام کردند. 

  به گفته آزادبخت، مدرک تحصيلي3نفر کارشناسي، 43 نفر از داوطلبان کارشناسي ارشد، 7 نفر دکتري و 1 نفر حوزوي است. 

  وي خاطرنشان کرد: شغل 29 نفر از کانديداها کارمند، 7 نفر استاد، 3 نفر فرهنگي، 4 نفر آزاد،2 نفر پزشک و هستند، 6 نفر بازنشسته و 1 نفر بيکار است و 2 نفر در ساير مشاغل فعاليت مي کنند. 

  در نخستين روز ثبت نام يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي 19نفر، دومين روز 31نفر، سومين روز 37نفر و چهارمين روز 50 نفر و پنجمين روز 92نفرنام نويسي کرده اند و در مجموع تا کنون 283 نفر به گردونه رقابت انتخابات وارد شده اند.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 810
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.