مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 57
امروز: 475
هفته جاری: 25426
ماه جاری: 37421
تاکنون: 13462469
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: توجه به اشتغال جوانان با حفظ مشاغل موجود در اولويت است
 • استاندار همدان گفت: توجه به معيشت و اشتغال مردم به ويژه جوانان با ايجاد فرصت هاي شغلي جديد و حفظ مشاغل موجود از مهمترين اولويت ها در اين استان است.
 • به گزارش روز شنبه روابط عمومي استانداري همدان، سيد سعيد شاهرخي در انجمن يادآوران عاشورا و در جمع مسئولان هياتهاي حسيني همدان افزود: با توجه به تاکيد رهبر معظم انقلاب، 2محور اصلي مورد تاکيد دولت شامل اشتغال و بهبود معيشت با جديت در اين استان دنبال مي شود.

  وي با بيان اينکه اين اولويت ها در پنج سال گذشته نيز مورد توجه بوده است، افزود: براي بهبود وضعيت معيشت و اشتغال، سند اشتغال استان تدوين شده است تا بتوان طبق اين سند سالانه 20هزار شغل جديد در استان ايجاد کرد.

  استاندار همدان تاکيد کرد: علاوه بر ايجاد فرصت هاي شغلي جديد، حفظ مشاغل ايجاد شده، تقويت واحدهاي توليدي و احياي واحدهاي تعطيل و راکد، محورهاي اصلي برنامه ها است که با تشکيل نشست ها پيگيري مي شود.

  وي با بيان اينکه مردم همدان در کشور به مثابه يک نگين ارزشمند مطرح هستند اظهار داشت: به عنوان نماينده عالي دولت در استان خود را خدمتگزار مردم دانسته و به مديران نيز تاکيد شده؛ اگر نگاهي غير از اين دارند، مسئوليت را ترک کنند.
  شاهرخي خاطرنشان کرد: تنگناها و مشکلات زياد است اما هنر ما بايد اين باشد که از وضعيت موجود بيشترين استفاده را به نفع مردم ببريم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/03/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 686
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.