مهمانان حاضر در سایت: 26
امروز: 9704
هفته جاری: 60793
ماه جاری: 313249
تاکنون: 14282853
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  دومين کارگروه خريد تضميني گندم در مورخ 18/3/98 با حضور اعضاء کميسيون به رياست به رياست آقاي پورمجاهد معاون هماهنگي امور اقتصادي در محل سالن شهداء استانداري همدان برگزار گرديد.
 • دومين کارگروه خريد تضميني گندم در مورخ 18/3/98 با حضور اعضاء کميسيون به رياست به رياست آقاي پورمجاهد معاون هماهنگي امور اقتصادي در محل سالن شهداء استانداري همدان برگزار گرديد.
 • دومين کارگروه خريد تضميني گندم در مورخ 18/3/98 با حضور اعضاء کميسيون به رياست به رياست آقاي پورمجاهد معاون هماهنگي امور اقتصادي در محل سالن شهداء استانداري همدان برگزار گرديد. براساس برآوردهاي بدست آمده توسط سازمان جهاد کشاورزي پيش بيني مي گردد در صورت ادامه بارش ها در سالجاي مقدار 680 هزار تن گندم توليد و از اين مقدار بيش از 560 هزار تن تحويل مراکز خريد در سطح استان گردد. بر اساس مصوبه هيات محترم وزيران در سالجاري هر کيلوگرم گندم معمولي با 4 درصد افت مفيد و 1 درصد افت غيرمفيد مبلغ 17 هزار ريال از کشاورزان خريداري مي‌گردد. اولويت خريد گندم با سيلوها و انبارهاي دولتي و بلند مدت مي باشد لذا مقرر گرديده است در صورت تحويل گندم به اين مراکز تا سقف 200 ريال بابت هر کيلوگرم به بهاي گندم تحويلي بابت کرايه حمل و به عنوان تشويق به کشاورزان تحويل گردد. بانک عامل خريد گندم در سال جاري نيز بانک کشاورزي مي باشد که مقرر گرديده است بانک حق برذداشت هيچگونه وجهي بابت بدهي کشاورزان از مطالبات تحويل گندم آنها را ندارد. بر اساس مصوبه قبلي کارگروه خريد گندم استان، اکيپي متشکل از نمايندگان استانداري، شرکت بازرگاني دولتي ايران، معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکي و ساير ادارات مرتبط از کليه مراکز خريد بازديد و مشکلات مراکز را به مسئولين هر مرکز اعلام تا قبل از شروع خريد گندم نسبت به رفع آنها اقدام گردد. در سال گذشته با هماهنگي کارگروه خريد تضميني اتسان بيش از 627 هزار تن از کشاورزان خريداري شد.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/03/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 750
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.