مهمانان حاضر در سایت: 43
امروز: 9170
هفته جاری: 60261
ماه جاری: 312717
تاکنون: 14282398
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان عنوان کرد: پيش بيني سالانه 5000ميلياردتومان براي سرمايه‌گذاري در استان همدان+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان از تدوين سند راهبردي توسعه استان همدان خبر داد و گفت: بر اساس اين سند سالانه 5000ميليارد تومان براي سرمايه‌گذاري در استان همدان پيش بيني شده است.
 • به گزارش  مهر، سيد سعيد شاهرخي ظهر شنبه با حضور در سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان ضمن تقدير از خدمات کارشناسان اين سازمان از کتاب «نتيجه سرشماري آمار نفوس و مسکن استان همدان» رونمايي کرد و بابيان اينکه اولويت استان همدان توجه به معيشت و اشتغال مردم است، گفت: براي اين امر مهم ساز و کارهاي دقيق و کارشناسي تعيين شده است.

  ترسيم چشم انداز بر اساس ظرفيت و توانمندي

  وي با بيان اينکه تدوين سند راهبردي توسعه استان همدان اقدام خوبي بود، گفت: اين سند به عنوان يک چشم انداز و بر اساس ظرفيت و توانمندي هر شهرستان تدوين شده و براي هر سال 5هزار ميليارد تومان سرمايه‌گذاري پيش‌بيني شده است.

  استاندار همدان با تاکيد بر اينکه عملکرد شوراي برنامه ريزي و کارگروه‌هاي تخصصي آنکه بر اساس کار کارشناسي است قابل تقدير است، گفت: در سال جاري موضوع مهم برگزاري انتخابات مجلس را داريم که در سياست داخلي و خارجي تأثير گذار است.

  وي تاکيد کرد: وظيفه ما برگزاري انتخابات با مشارکت حداکثري، سالم و قانونمند است و اين امر بايد سرلوحه کار همه دستگاه‌هاي اجرايي استان همدان باشد.

  سازمان مديريت داراي بدنه کارشناسي با نگاه توسعه‌اي و عدالت محور است رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان نيز با بيان اينکه سازمان مديريت داراي بدنه کارشناسي با نگاه توسعه‌اي و عدالت محور است، گفت: اين سازمان در راستاي توسعه کشور و استان همدان حرکت مي‌کند.

  اسکندر صيدايي با بيان اينکه استاندار همدان نگاه برنامه‌محور دارد، گفت: استاندار همدان شناخت خوبي از استان دارد و به کار کارشناسي اهميت زيادي مي‌دهد و تعامل خوبي با همه مجموعه‌ها دارد.

  وي با بيان اينکه کارکنان سازمان مديريت اهل تجربه، تخصص و تعهد هستند و براي توسعه استان تمام توان خود را به کار مي‌گيرند، گفت: همدان در حوزه توزيع اعتبارات هزينه‌اي با 83شاخص يک الگوي موفق و کشوري است.

  رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان اضافه کرد: لازمه مقابله با تحريم‌هاي دشمن استفاده بهينه از منابع، صرفه جويي و اجراي سياستهاي اقتصاد مقاومتي است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/03/19   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 666
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.