مهمانان حاضر در سایت: 22
امروز: 8446
هفته جاری: 59535
ماه جاری: 311991
تاکنون: 14282023
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: طرح تحول نظام سلامت بهبود استانداردهاي خدمات پزشکي را محقق کرد
 • معاون سياسي استاندار همدان گفت: طرح تحول نظام سلامت بهبود استانداردهاي خدمات پزشکي را محقق کرد.
 • به گزارش  مهر، مصطفي آزادبخت عصر يکشنبه در مراسم تکريم و معارفه رئيس دانشگاه علوم پزشکي ابن سينا با آرزوي توفيق براي همه خدمت رسانان به ويژه خدمت رسانان حوزه سلامت، برگزاري اين جلسه باشکوه را حاکي از ارادت مردم به ارائه دهندگان خدمت دانست.

  وي با ابلاغ پيام استاندار همدان و عذرخواهي از عدم حضور وي در اين مراسم اظهار کرد: نظام مقدس جمهوري اسلامي بعد از استقرار خود به دنبال تحول بنيادين در همه عرصه ها بود و امروزه تحول و انقلاب بزرگي را در عرصه نظام پزشکي شاهد هستيم.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان با اشاره به پيشرفت بسيار حوزه پزشکي ايران در دوران پس از انقلاب و بي نيازي از اعزام به خارج از کشور گفت: جوانان بلند همت ايران انقلاب عظيمي در مباحث پزشکي ايجاد کردند به طوريکه ايران اسلامي هم اکنون از کشورهاي مطرح جهان محسوب مي‌شود و روند توسعه قابل قبول بوده است.

  تربيت دانشجوي خارجي در کشور از اولويت‌هاي اصلي است

  وي با بيان اينکه امروزه تربيت دانشجوي خارجي در کشور جزو اولويت‌هاي اصلي است، افزود: امروزه شاهد حضور بيماران از ديگر کشورهاي مختلف در ايران هستيم که بايد به اين موضوع افتخار کرد.

  آزادبخت به سابقه حضور حبيب الله موسوي بهار در جبهه هاي دفاع مقدس و سپس حضور در جبهه علم پزشکي اشاره کرد و گفت: وي اخلاق اسلامي را با حرفه پزشکي آميخته بود و در اوج تخصص متواضعانه تلاش مي کرد.

  وي گفت: بر اساس تدبير وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي رشيد حيدري مقدم به عنوان فردي توانمند به عنوان رياست دانشگاه علوم پزشکي انتخاب شد که براي وي در مسئوليت پيش رو آرزوي موفقيت داريم.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان ادامه داد: طرح تحول نظام سلامت در راستاي سياست هاي مقام معظم رهبري مبني بر اينکه بيمار جز درد بيماري درد ديگري نداشته باشد، اجرا شد و بهبود استانداردهاي خدمات پزشکي را محقق کرد.

  وي گفت: ورود دانشمندان به عرصه هاي مختلف درخشش آنان را به دنبال دارد و اين در حاليست که دشمن با جنگ اقتصادي و جنگ رواني مي خواهد مردم را خسته کند که بايد همه با مقاومت در برابر مشکلات دشمن را به عقب نشيني وا داريم.

  آزادبخت با اشاره به فراهم بودن بستر خدمت در استان همدان گفت: مردم استان همدان در راهپيمايي پرشکوه روز قدس بر اصول نظام پافشاري کردند و آنان لايق بهترين خدمات به ويژه در حوزه پزشکي هستند.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان ابراز اميدواري کرد: همه مسئولان در برابر مردم ايران به بهترين شکل انجام وظيفه کرده و عاقبت به خير شوند.

   

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/03/20   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 719
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.