مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 9560
هفته جاری: 60649
ماه جاری: 313105
تاکنون: 14282732
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار: 50هزار ميليارد ريال سرمايه گذاري در همدان صورت مي گيرد
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري همدان گفت: طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته بايد سالانه 50هزار ميليارد ريال سرمايه گذاري در اين استان صورت گيرد.
 • ظاهر پور مجاهد وز دوشنبه در نشست تحليل ذينفعان تالاب آق گل ملاير بيان کرد: سهمي براي ارتقاي بهره وري دستگاه هاي مختلف منطبق با برنامه توسعه پنج ساله ششم پيش بيني شده که با نگاه کارشناسي قابل ارزيابي و دستيابي است.

   

  وي اضافه کرد: مجموعه مديران استان دو مورد را با جديت دنبال مي‌کنند که در گام نخست يک برنامه عملياتي سه ساله تدوين و سهم دستگاه‌ها مشخص است و در حوزه اشتغال و سرمايه گذاري سهم ايجاد اشتغال و سرمايه گذاري مشخص است.

   

  معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري همدان افزود: 50هزار ميليارد ريال سرمايه گذاري و ايجاد 19هزار 500فرصت شغلي از اولويت هاي محوري استان است که براي دستيابي به اين رقم بايد از تمامي فرصت‌ها و ظرفيت‌هاي استان بهره گرفت،

   

  پورمجاهد بيان کرد: تلاش مجموعه استان در مسير سياست‌هاي تدوين شده است چراکه معتقديم دولت تدبير و اميد با عقل و انديشه کارها را پيش برده است.

   

  وي تاکيد کرد: دولت تدبير و اميد کار کارشناسي را بيرون نگذاشت چراکه مي دانست ضربه مي بيند و کنار گذاشتن نظريه هاي کارشناسي، بهره وري درست و استفاده بهينه از امکانات، نيروي انساني، منابع را مختل مي‌کند.

   

  معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري همدان با بيان اينکه تمامي تصميم‌ها بايد حول محور نظرهاي کارشناسي و مستندات قانوني حرکت کند اظهار داشت: مسئولان اين استان با اراده دنبال تدوين يک برنامه اجرايي منسجم با تکيه بر نگاه علمي، رعايت اصول کارشناسي و بهره گيري از نظريه هاي کارشناسي دستگاه‌ها هستند.

   

  پورمجاهد ادامه داد: همدان در حوزه تعادل بخشي حوزه آب با توجه به نيازسنجي صورت گرفته از سوي جهاد کشاورزي و امور آب، توفيق خوبي داشته است به گونه اي که در بسياري از مولفه ها اول تا سوم کشوري هستيم.

   

  وي گفت: خيلي از فرصت‌ها و اعتبارها براي بهبود شرايط در آينده هزينه مي شود که اگر با نگاه تحليلي «هزينه - فايده» نگاه کنيم هزينه هاي مرتبط با جامعه و محيط زيست شده است.

   

  معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري همدان تاکيد کرد: در اين شرايط اضطراري و سخت بايد به توسعه همه جانبه و پايدار توجه کرد.

   

  پورمجاهد با بيان اينکه توجه به ديدگاه کارشناسي و پرهيز از نگاه سنتي، لحظه‌اي و کوتاه مدت مورد تاکيد است و گفت: بايد در انجام کارها به منافع ملي و منطقه اي توجه داشت و از نگاه به منافع آني و زودگذر پرهيز کرد در غير اين صورت به اجتماع و امکانات ضربه زده ايم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/03/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 159
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.