مهمانان حاضر در سایت: 48
امروز: 9039
هفته جاری: 60128
ماه جاری: 312584
تاکنون: 14282294
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  با حکم وزيرکشور؛ معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار همدان منصوب شد
 • وزير کشور با صدور حکمي «محمدرضاميرصفدري» را به عنوان معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار همدان منصوب کرد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي  استانداري همدان، وزير کشور با صدور حکمي «محمدرضاميرصفدري» را به عنوان معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار همدان منصوب کرد.

  در بخشي از اين حکم خطاب به محمدرضاميرصفدري آمده است: بنا به پيشنهاد استاندار همدان و با توجه به تاييد معاونت توسعه مديريت و منابع به موجب اين حکم به سمت معاون توسعه مديريت و منابع استاندار همدان منصوب مي شويد.

  اميد است ضمن تلاش در جهت مديريت بهينه منابع به ويژه منابع انساني با بهره گيري از استعدادها و توانمندي نيروهاي لايق، دلسوز و کارآمد در پيشبرد اهداف و سياست‌هاي دولت تدبير و اميد و وزارت متبوع موفق باشيد.

  ميرصفدري از نيروهاي با سابقه وزارت کشور است و پيش از اين مديرکل امور اداري و مالي استانداري همدان بوده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/03/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 724
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.