مهمانان حاضر در سایت: 19
امروز: 8440
هفته جاری: 59529
ماه جاری: 311985
تاکنون: 14282019
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار: عملکرد مديران همدان برنامه محور باشد
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان يکي از ملاک هاي ارزيابي مديران کل را برنامه محوري دانست و گفت: برنامه سه ساله استان تدوين شده و مديران موظف به حرکت بر اساس اين نقشه راه هستند.
 • مصطفي آزادبخت روز سه شنبه در جلسه اعضاي انجمن کتابخانه هاي عمومي و نهضت مطالعه مفيد اظهار داشت: برنامه سه ساله استان در همه بخش‌ها براي سالهاي آينده مشخص شده و حرکت در اين مسير از شاخص‌هاي ارزيابي مديران است.

  وي با اشاره به اينکه برنامه سال 98اداره کل کتابخانه‌هاي عمومي نيز در اين نقشه راه پيش بيني شده است، افزود: رصد طرح‌هاي عمراني و نظارت بر درصد پيشرفت و موفقيت طرح‌ها به طور مستمر صورت گيرد تا اهداف مورد نظر محقق شود.

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان اضافه کرد: همه براي کمک به کتابخانه هاي عمومي وظيفه داريم و در اين راستا مکاتباتي با فرمانداران و سازمان برنامه بودجه استان صورت گرفته است تا حمايت لازم از برنامه‌هاي اين نهاد داشته باشند.‌

  آزابخت تأکيد کرد: هرچه بيشتر برنامه‌هاي فرهنگي جامعه را تقويت و نوجوان و جوانان را با اين بستر فرهنگي پيوند دهيم مشکلات و دغدغه‌هاي کمتري گريبانگير جامعه مي‌شود.

  وي با اشاره به برگزاري جشنواره کتابخواني رضوي افزود: اين رويداد فرهنگي اقدامي شايسته و ستودني براي جذب خانواده‌ها به سمت کتابخواني است و آشنايي بيشتر با سيره و روش ائمه اطهار (ع) را به دنبال خواهد داشت.

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: 51دانشجوي خارجي در رشته پزشکي در همدان تحصيل مي‌کنند و اين خودکفايي در زمينه درمان براي کشور زادگاه بوعلي سينا افتخار بزرگي است که ريشه در دانايي و کسب دانش دارد.

  آزادبخت با بيان اينکه توفيقات امروز نتيجه برنامه ريزي و اقدامات فرهنگي است گفت: دشمن نيز به دنبال نااميد کردن مردم و تفرقه‌افکني بين جامعه است چرا که از توانمندي فرهنگي جامعه ما هراس دارد و بايد براي تقويت جبهه فرهنگي تلاش کنيم.

  وي به بهره گيري بيشتر از ظرفيت کانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد نيز تاکيد کرد و افزود: از همه توانمندي و استعداد استان براي تشويق و ترغيب مردم به کتابخواني بايد استفاده کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/03/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 160
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.