18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 14
امروز: 0
هفته جاری: 53494
ماه جاری: 218783
تاکنون: 16187894
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  ظهر پنج شنبه صورت گرفت؛ آغاز عمليات اجرايي باند دوم محور نهاوند-آورزمان با حضور وزير راه
 • عمليات اجرايي باند دوم محور نهاوند - آورزمان با 50ميلياردتومان اعتبار و با حضور وزير راه و شهرسازي آغاز شد.
 • به گزارش  مهر، محمد اسلامي در ادامه سفر يک روزه خود به استان همدان و پس از افتتاح پروژه‌هاي عمراني فرودگاه همدان و بازديد از راه آهن همدان به شهرستان تويسرکان سفر کرد و از بيمارستان در دست اجراي اين شهرستان نيز بازديد کرد.

  اسلامي سپس راهي شهرستان نهاوند شد و پروژه‌هاي حوزه راه و شهرسازي اين شهرستان را کلنگ زني کرد.

  وزير راه و شهرسازي در شهرستان نهاوند کلنگ احداث قطعه سوم باند دوم محور نهاوند - آورزمان - ملاير به طول 24کيلومتر با اعتبار 50ميليارد تومان را به زمين زد.

  اسلامي در مراسم آغاز عمليات اجرايي پروژه راه آهن نهاوند و خط آنتني واقع در شهرک شهيد حيدري که با اعتبار 170ميليارد تومان اجرايي مي‌شود نيز حاضر شد.

  همچنين کلنگ آغاز عمليات اجرايي باند دوم محور نهاوند آورزمان با اعتبار 50ميليارد تومان از محل اعتبارات ملي که از روستاي عشوند تا کرتيل آباد را شامل مي‌شود با حضور وزير راه شهرسازي، استاندار همدان، نماينده مردم نهاوند در مجلس و فرماندار نهاوند به زمين زده شد.

  نماينده مردم نهاوند در مجلس شوراي اسلامي در اين مراسم با بيان اينکه محور نهاوند - آورزمان - ملاير يکي از پرتردد ترين محورهاي استان همدان است، گفت: متأسفانه سالانه در اين محور شاهد تلفات انساني فراواني هستيم.

  حسن بهرام نيا ابراز اميدواري کرد: پروژه‌هاي کلنگ زني شده در کمترين زمان ممکن احداث شوند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/04/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2696
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.