18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 12
امروز: 0
هفته جاری: 53488
ماه جاری: 218777
تاکنون: 16187888
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  به پاس تقدير از حافظان امنيت : بازديد استاندار و اعضاي شوراي تامين استان همدان از نقطه صفر مرزي غرب کشور
 • به پاس تقدير از حافظان امنيت : بازديد استاندار و اعضاي شوراي تامين استان همدان از نقطه صفر مرزي غرب کشور
 •  

  مهندس شاهرخي استاندار همدان به همراه اعضا شوراي تامين استان در سفري چندين ساعته به ارتفاعات غرب کشور باحضور در نقطه صفر مرزي ايران و عراق و مرز بمو/ ديزل به عنوان مرتفع ترين پادگان در نقطه صفر مرزي در ارتفاع 2070متري حضور پيدا کردندو از نزديک در جريان مهمترين مسائل مرزهاي منطقه غرب کشور قرارگرفتند.

  مرز بمو و ديزل در نقطه صفر مرزي؛ يکي از مهم ترين نقاط امنيتي واستراتژيک است که تمام تحرکات امنيتي منطقه غرب کشور در اين پادگان رصد وپالايش مي شود و تمام پايگاههاي مرزي از اين نقطه مديريت و کنترل مي شوند.

  در اين سفر که علاوه بر استاندار ؛فرماندهي سپاه انصارالحسين(ع) استان،فرمانده انتظامي استان و تعدادي از مديران انتظامي وامنيتي حضور داشتند از موقعيت شهيد همداني در استان کرمانشاه بازديد به عمل آمد.

  بازديد از چندين پاسگاه و مرکز نظامي در ارتفاعات و مرز ازگله؛ثلاث باباجاني و جوانرود و گفتگو با نيروهاي مشغول در اين واحدها از ديگر برنامه هاي اين سفر کاري بود.

  در اين بازديد شش ساعته ؛ استاندار همدان و اعضاشوراي تامين استان از زحمات و تلاش نيروهاي امنيتي در برقراري امنيت در مرزهاي غرب کشور تقدير کردند و علاوه بر گفتگو و تشکيل جلسه ،نماز ظهر و عصر رادر کنار اين حافظان حريم امنيت اقامه کردند .

  لازم به ذکر است در حال حاضر بخش زيادي از امنيت مرزهاي غرب کشور توسط تيپ 3 سپاه انصارالحسين (ع)استان همدان تامين مي شود .

   

   

  اداره کل روابط عمومي استانداري همدان

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/04/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2866
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.