20 آذر 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 344
امروز: 15580
هفته جاری: 80540
ماه جاری: 320902
تاکنون: 14647248
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: از جريان گردش آزاد اطلاعات حمايت مي کنيم استاندار همدان: از جريان گردش آزاد اطلاعات حمايت مي کنيم+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان با تبيين سياست هاي دولت تدبير و اميد در حوزه رسانه ها، تاکيد کرد: بي ترديد در راستاي سياست هاي دولت دوازدهم از جريان آزاد اطلاعات که حاصل تلاش شبانه روزي خبرنگاران است، حمايت مي کنيم.
 • سيد سعيد شاهرخي روز پنجشنبه به مناسبت روز خبرنگار در ديدار رئيس و خبرنگاران خبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا) با وي، ضمن گراميداشت ياد و خاطر شهيد صارمي و تبريک روز خبرنگار بيان کرد: فعالان عرصه خبر در همدان کم حاشيه و اهالي اين استان در کشور سر آمد و داراي فرهنگ غني هستند.

  وي اضافه کرد: نقش رسانه ها در توسعه استان بي بديل است يعني وجود آنها ثمرات زيادي به همراه دارد و هيچ يک از اجزاي حرکت هاي اجتماعي، سياسي و فرهنگي قادر نيست اين جايگاه را پر کند.

  استاندار همدان نقش اطلاع رساني و ارتباط دو سويه بين مردم به عنوان ولي نعمتان نظام مقدس جمهوري اسلامي با مسئولان را از مزيت هاي شاخص و برجسته رسانه ها دانست و افزود: نقش جريان آزاد و صحيح اطلاعات به عنوان سياست کلي مورد تاکيد رييس جمهوري است که بايد در دستور کار همه دولت مردان باشد. 

  وي اضافه کرد: کارکنان خبرگزاري جمهوري اسلامي مرکز همدان به عنوان افراد دلسوز و توانمند، نقش بارزي در بيان عملکرد، شنيدن صداي مردم، بيان نقطه نظرها و ديدگاه هاي مردم دارند. 

  استاندار همدان خواستار مهندسي جديد در زمينه نحوه و شيوه اطلاع رساني شد و افزود: خلاء هاي زياد در اين زمينه وجود دارد که بايد اين کمبودها را رفع کرد و در اين باره خبرگزاري ايرنا مي تواند پيشگام شود.

  همدان به کارگاه اقتصادي تبديل شده است

  شاهرخي  گفت: در حوزه اقتصادي کارهاي مهمي در استان انجام شده و اين روند با قدرت تمام ادامه مي يابد.

  وي با بيان اينکه در زمينه برنامه راهبردي توسعه سه ساله استان موفق به کسب تقديرنامه کتبي از دکتر محمدباقر نوبخت رئيس سازمان برنامه و بودجه شده ايم، يادآوري کرد: سطح پيشرفت ها به گونه اي است که وزارت کشور خواستار تشريح اين برنامه براي ساير استانداران شده است.

  شاهرخي با عنوان اينکه در برنامه سه ساله توسعه استان، مقرر شد بر اساس برنامه گام برداريم افزود: در اين برنامه ظرفيت هاي استان شناسايي و برش شهرستاني مشخص شده است که هر شهرستان چه کاري، در چه زماني و با چه منابع مالي بايد اجرا کند.

  استاندار همدان اظهار داشت: با توجه به تحريم کشور توسط معاندان و محدوديت مالي، پويايي استان مثال زدني است.

  نرخ 6.1 درصدي بيکاري مربوط به فصل بهار است

  شاهرخي درباره نرخ بيکاري همدان بيان کرد: عده اي از روي عدم شناخت و نه مغرضانه نرخ بيکاري را به چالش کشيدند در حاليکه نرخ بيکاري اعلام شده مربوط به فصل بهار است.

  وي با بيان اينکه استانداري در اعلام نرخ بيکاري دخل و تصرف ندارد اضافه کرد: عده اي دوست دارند همدان در نرخ بيکاري آخر شود در حاليکه کارهاي زيادي براي ايجاد فرصت هاي شغلي در همدان صورت گرفته که قرار است تور خبري براي بازتاب اين فعاليت ها برگزار شود.

  نيازمند مهندسي مجدد در تعامل با رسانه ها هستيم

  استاندار همدان گفت: در هيچ جاي کشور به جز همدان سند اطلاع رساني تدوين، تصويب و اجرا نشده است.

  وي يادآوري کرد: بر اساس اين سند مديران دستگاه هاي اجرايي متعهد به برگزاري نشست هاي دوره اي با رسانه ها و ملزم به تعامل حداکثري با خبرنگاران شدند.

  شاهرخي با بيان اينکه نيازمند مهندسي مجدد در تعامل با رسانه ها هستيم افزود: روابط عمومي استانداري همدان مامور شده تا در اين زمينه برنامه بدهد همچنين بايد براي فضاي مجازي برنامه جدي داشته باشيم.
  در اين ديدار رئيس خبرگزاري جمهوري اسلامي مرکز همدان و مديرکل روابط عمومي استانداري همدان به بيان دغدغه ها و مطالبات خود پرداختند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/19   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 731
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.