20 آذر 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 325
امروز: 15549
هفته جاری: 80509
ماه جاری: 320871
تاکنون: 14647222
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  هفت هزار واحد مسکوني در استان ساخته مي شود+تصاويردرگالري
 • هفت هزار واحد مسکوني در قالب طرح هاي اقدام ملي مسکن، باز آفريني شهري و مشارکتي در دست ساخت است و با برطرف شدن موانع، به عمليات ساخت آن ها سرعت داده مي شود.
 • استاندار همدان روز پنجشنبه در نشست اعضاي شوراي تامين مسکن همدان گفت: از اين تعداد واحد مسکوني در دست ساخت، يک هزار و 650واحد در قالب طرح اقدام ملي مسکن، نزديک به سه هزار واحد در قالب طرح باز آفريني شهري و مابقي در قالب طرح هاي مشارکتي به بهره برداري مي رسند.

  سيد سعيد شاهرخي با اشاره به مشکلات مسکن مهر اظهار داشت: نزديک به 2هزار و 600واحد مسکوني در طرح مسکن مهر ناتمام مانده است؛ اين ساختمان ها سرمايه هاي ملي هستند و بايد طرح هاي ناتمام آن را به سر انجام برسانيم.

  وي افزود: هر يک از ساختمان هاي مسکن مهر در نقاط مختلف استان مشکلات متفاوتي با هم دارند که بايد متناسب با مشکلات آن، دغدغه مردم را بر طرف کرد.

  شاهرخي بيان کرد: يک هزار و 194واحد مسکن مهر بهره برداري نشده، در شهر هاي با جمعيت بيش از 25هزار نفر سطح استان داريم.

  وي ادامه داد: برخي از اين ساختمان ها مشکل حقوقي دارند، برخي منابع و آورده مناسبي ندارند و برخي ديگر نيز بدون برنامه ريزي و ارائه طرح توجيهي در شهرهاي کم جمعيت ساخته شده اند.

  استاندار همدان عنوان کرد: بايد با تدبير انديشي، تغيير کاربري و يا کاهش طبقات، از اين واحدها استفاده کرد.

  وي اضافه کرد: ارايه خدمات اجتماعي براي مسکن مهر تا جاي ممکن بايد در دستور کار قرار بگيرد.

  شاهرخي گفت: در طرح اقدام ملي مسکن، ساخت نزديک به 2هزار واحد مسکوني به استان همدان تخصيص داده شده است.

  وي اضافه کرد: در طرح مشارکتي نيز يک هزار و 650واحد مسکوني در نظر گرفته شده است که زمين را دولت رايگان در اختيار انبوه سازان قرار مي دهد و شهر داري ها هم مجوز رايگان به آن ها مي دهند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/19   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 107
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.