16 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 721
هفته جاری: 69177
ماه جاری: 201101
تاکنون: 16421594
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: اقدامات پيشگيرانه و رعايت اصول بهداشتي از طرف مردم استان همدان اثربخش بوده است
 • رئيس جمهور ساعت 9 صبح جمعه پس از تحويل سال نو با حضور در دفتر کار خود، در ارتباط ويدئوکنفرانسي ضمن گفت و گو با مهندس شاهرخي، استاندار همدان در جريان آخرين اقدامات واحد توليدي بافتسان ملاير، توليد کننده پارچه‌هاي بيمارستاني يکبار مصرف و ماسک در استان همدان براي درمان بيماران قرار گرفت.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد  شاهرخي، استاندار همدان در  تماس ويدئو کنفرانسي با دکتر روحاني رئيس جمهور در واحد توليدي بافت سان ملايرگفت: خوشبختانه اقدامات پيشگيرانه و رعايت اصول بهداشتي از طرف مردم اثربخش بوده و با انجام اقدامات لازم از سوي دانشگاه علوم پزشکي استان در شرايط خوبي هستيم.

  شاهرخي از اقدامات انجام شده براي کنترل ويروس کرونا و اجراي پروتکل‌هاي بهداشتي در استان ارائه و از همکاري خوب مردم قدرداني کرد.

  استاندار در پاسخ به سوال رئيس جمهور در خصوص وضعيت مسافران نوروزي به اين استان گفت: خوشبختانه مردم با پاسخ مثبت به پويش در خانه مي‌مانيم از مسافرت به استان خودداري کرده و امسال 50 درصد کاهش مسافر داشته‌ايم.

  مدير عامل شرکت بافت سان که فعاليت اين ماه خود را به صورت کامل به توليد پارچه‌هاي يکبار مصرف بيمارستاني و ماسک اختصاص داده گزارشي از روند فعاليت کارخانه ارائه کرد و گفت: از يک ماه قبل کل خط توليد خود را به توليد پارچه‌هاي يکبار مصرف و ماسک مورد نياز بيمارستان‌ها اختصاص داده‌ايم و با افزايش توليد از روزانه 60 تن به 75 تن همه تلاش خود را براي تامين نياز بيمارستان‌هاي کشور انجام مي‌دهيم.

  مدير کارخانه در پاسخ به سوال رئيس جمهور که آيا در مسير توليد و تامين مواد اوليه با مشکل خاصي مواجه نيستيد، گفت: مواد اوليه توليدات ما از شرکتهاي پتروشيمي داخلي تامين مي‌شود و مشکلي نداريم. در ايام تعطيلات همه کارکنان به صورت سه شيفت با رعايت کامل پروتکل‌هاي بهداشتي کار مي‌کنند تا بتوانيم به وظيفه خود عمل کنيم.

  دکتر روحاني با بيان اينکه کار شما بسيار مهم است، گفت: اين روزها که نياز بيمارستان‌ها به اين توليدات شما بيشتر است اهميت کار شما بيشتر خود را نشان مي‌دهد.

  دکتر روحاني گفت: تلاش براي عبور از بحران کرونا امروز يک مسابقه خير و مطلوب است و اينجا جايي است که بايد سبقت‌جويي کنيم.

  رئيس جمهور افزود: اميدوارم بعد از پايان اين روزهاي سخت بتوانيم استاني را که به عنوان استان اول اعلام مي‌کند از کرونا پاک شده، به عنوان استان پرتلاش و برتر معرفي کنيم.

  رئيس جمهور در اين خصوص خاطرنشان کرد: معني کاهش مسافر اين است که مردم با دولت همکاري مي‌کنند و با در خانه ماندن سعي در کنترل ويروس کرونا دارند. اميدواريم بعد از کرونا امکان استفاده از تعطيلي و مسافرت براي مردم فراهم شود.

  دکتر روحاني همچنين با تعدادي از کارگران اين واحد توليدي گفت‌وگو کرد و از وضعيت کاري آنان مطلع شد.

   

  رئيس جمهور در پاسخ به سخنان يکي از کارگران اين کارخانه که گفت از اينکه در تعطيلات نوروز براي کمک به حل مشکلات مردم و درمان بيماران کار مي‌کنيم بسيار خوشحاليم، گفت: کار شما بسيار ارزشمند است توليد شما امروز مورد نياز جامعه است و کيفيت و کميت اين توليد براي ما بسيار مهم است.

  دکتر روحاني همچنين براي همه مردم استان و کارکنان اين واحد توليدي و همه تلاش‌گران عرصه درمان استان آرزوي موفقيت کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/01/05   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 540
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.