5 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 27
امروز: 2241
هفته جاری: 23833
ماه جاری: 40495
تاکنون: 15862356
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: هيچگونه پذيرش مسافر را در استان همدان نداشته‌ايم و نداريم.
 • استاندار همدان گفت: هيچگونه پذيرش مسافر را در استان همدان نداشته‌ايم و نداريم.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي در واکنش  به توئيت وزير ارتباطات افزود: هتل‌ها، مدارس و مهمان‌پذيرهاي استان تعطيل هستند.

  شاهرخي خاطر نشان کرد: در تماسي که با وزير ارتباطات داشتم اعلام کردند که صحبت ايشان تحليلي از شمار‌هايي است که از تهران خارج شده‌اند و به استان‌هاي مختلف از جمله همدان رفته اند.

  وي در ادامه افزود: آن تعداد شماره اي که وزير ارتباطات بيان کرده‌اند که به همدان آمده‌اند، افرادي هستند که زادگاهشان همدان است و پس از تعطيلي ايام به منزل خانواده خود آمده اند.

  استاندار تاکيد کرد: شماره اين افراد موجود است و در پيامکي از آنها خواسته‌ايم اولا به شهر مبدا بازگردند در غير اين صورت از منزل خارج نشوند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/01/05   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 540
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.