16 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 913
هفته جاری: 69376
ماه جاری: 201301
تاکنون: 16421650
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار مطرح کرد; تعديل نيروي کاري ادارات استان همدان تا 15فروردين‌ماه 1399
 • استاندار همدان مطرح کرد; تعديل نيروي کاري ادارات استان همدان تا 15فروردين‌ماه 1399
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي، استاندارهمدان و رئيس ستاد استاني پيشگيري، کنترل و مقابله با کروناگفت:نماز جمعه و نمازهاي جماعات در سراسر استان تا 15 فروردين‌ماه برگزار نمي‌گردد.

  شاهرخي تاکيد کرد: مجالس عروسي، عزاداري و تشييع جنازه برگزار نگردد.

  وي افزود:تمامي واحدهاي صنفي تا 15 فروردين تعطيل مي‌باشند، به غير از واحدهايي که اقلام ضروري از جمله مواد غذايي، بهداشتي و درماني را تامين ميکنند و همچنين داروخانه‌ها، پمپ‌بنزين‌ها و تعميرگاه‌ها.

  استاندار با بيان اينکه قطار همدان- مشهد و بالعکس از امروز 5 فروردين‌ماه تعطيل است  عنوان کرد: مسدود نمودن راه‌ها و قطع پروازها در اختيار استان‌ها نيست و ستاد ملي در اين باره تصميم مي‌گيرد.

  شاهرخي گفت: در شهر همدان بيمارستان مطهري بعنوان بيمارستان قرنطينه افراد در نظر گرفته شده است.

  استاندار افزود: در ساير شهرستان‌ها نيز خارج از فضاي بيمارستان اصلي، بايد فضايي براي قرنطينه در نظر گرفته شود.

  شاهرخي تاکيد کرد: به استناد مصوبه ستاد ملي مبارزه با کرونا، ادارات و دستگاه‌هاي اجرايي استان همدان نيز همانند کل کشور به جز ارگان‌هاي خدماتي، درماني و امدادي تا 15 فروردين‌ماه 99 با حداقل ظرفيت پرسنل خود فعاليت خواهند داشت.

  وي تاکيد کرد:  تعديل کارمندان در قالب‌هاي دورکاري، مرخصي‌هاي استعلاجي و استحقاقي خواهد بود.

  شاهرخي گفت: بخش اداري شهرداري‌ها نيز تا 15 فروردين‌ماه با يک سوم ظرفيت پرسنل خود فعاليت خواهند داشت.

  استاندار در ادامه افزود: به منظور حفظ سلامتي کانون خانواده، بانوان کارمند ادارات و دستگاه‌هاي اجرايي استان همدان تا 15 فروردين‌ماه در محل کار حضور نيابند و فعاليت خود را به صورت دورکاري انجام دهند. (لازم به توضيح است اين مصوبه شامل بانوان کارمند در ارگان‌هاي امدادي و درماني و بهداشتي نمي‌گردد).

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/01/05   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 719
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.