9 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 49
امروز: 7223
هفته جاری: 63385
ماه جاری: 80047
تاکنون: 15889017
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رباني مهر: مديران روابط عمومي بايد تحليل‌گر و آشنا به سواد رسانه‌اي باشند.
 • مشاور استاندار و مدير روابط عموي استانداري همدان: برگزاري 25 برنامه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي در استان همدان مديران روابط عمومي ها بايد تحليل گر و آشنا به سواد رسانه اي باشد

 • مشاور استاندار و مدير روابط عمومي استانداري با تبريک روز 27 ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومي گفت: روز ارتباطات و روابط عمومي بهانه‌اي براي تحليل و بررسي جايگاه تاثيرگذار روابط عمومي در دستگاههاي اجرايي دولتي و بخش خصوصي است و بايد از خدمات و زحمات اين قشر تاثيرگذار جامعه به خوبي تقدير کرد.
  اسداله رباني مهر گفت: روابط عمومي ها پل ارتباطي مردم و يک سازمان يا مجموعه دولتي و خصوصي هستند و در عصر ارتباطات يکي از بنيادي‌ترين دانشها، دانش روابط عمومي است.
  مشاور استاندار و مدير روابط عمومي استانداري گفت: مديران، رسانه ها و روابط عمومي ها سه ضلع حوزه اطلاع رساني هستند و هدف ما هماهنگي و انسجام اين سه گروه است و در سالهاي اخير شاهد انجام و هماهنگي خوبي در اين حوزه ها بوديم اما بايد سعي کنيم مشکلات فعلي را حل کنيم و در جهت تقويت اطلاع رساني در استان و اجراي سند اطلاع رساني که اولويت حوزه اطلاع رساني است حرکت کنيم.
  رباني مهر گفت: به مناسبت روز ارتباطات و اطلاع رساني در استان همدان 35 برنامه با مشارکت و همکاري هيات رئيسه روابط عمومي ها، بخش دولتي و بخش خصوصي پيش بيني کرده اين که مهمترين آنها گردهمايي روابط عمومي ها، اداي احترام به آرمانهاي شهداء، بازديد از رسانه ها، برنامه درخت کاريف تقدير از روابط عمومي هاي فعال و برگزاري برنامه هاي آموزشي دوره ضمن خدمت، کارگاهها و چندين برنامه ديگر مي باشد.
  مشاور استاندار و مدير روابط عمومي استانداري در پايان گفت: هدف ما ارتقاء جايگاه روابط عمومي ها در ادارات است و مديران بايد در اين زمينه و با توجه به اهميت موضوع توجه ويژه اي به حوزه روابط عمومي ها داشته باشند.
  رباني مهر گفت : مديران روابط عمومي موفق بايد تحليل گر و آشنا به سواد رسانه اي باشد و از همه مهمتر اينکه سعي داريم روابط عمومي ها توانمندشوند و براي توانمندسازي روابط عمومي ها برنامه هاي آموزشي و کارگاههاي تخصصي در طي سال پيش بيني کرده ايم.
  وي افزود :روابط عمومي ها بايد با رسانه ها ارتباط و تعامل زيادي داشته باشند و از طرفيت خوب رسانه ها جهت اطلاع رساني و آگاهي بخشي جامعه استفاده کنند و بدون رسانه معمولا اهداف حوزه اطلاع رساني نمي تواند موفق باشد و به نتيجه برسد .
  مشاور استاندار و مدير روابط عمومي استانداري همدان گفت :استان همدان در حوزه رسانه ظرفيت خوبي دارد و بايد ارتباط و تعامل با رسانه هاي رسمي و مجوز دار در اولويت باشد اما در کنار آن بايد ازظرفيت خوب فضاي مجازي نيز استفاده شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/02/25   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 843
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.