9 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 7376
هفته جاری: 63537
ماه جاری: 80199
تاکنون: 15889138
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: رسانه‌هاي استان همدان مطالبه گر و اميد آفرين باشند
 • مصطفي آزادبخت، معاون سياسي و امنيتي استاندار همدان بابيان اينکه رسانه‌هاي استان همدان بايد مطالبه گر و اميد آفرين باشند، گفت: انتقادهاي سازنده و دلسوزانه به توسعه استان کمک مي‌کند.
 • مصطفي آزادبخت، در ديدار هيئت مديره انجمن صنفي مديران رسانه‌هاي استان همدان بر همکاري و تعامل بيشتر با رسانه‌هاي استان تاکيد کرد و گفت: رسانه‌هاي استان همدان ظرفيت بسيار خوبي براي کمک به توسعه استان هستند و رسانه‌ها بايد مطالبه گر و اميد آفرين باشند.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان گفت: انتقاد در رسانه‌ها بايد دلسوزانه و منصفانه باشد تا به توسعه استان همدان کمک کند.

  وي گفت: تشکيل اين اتحاديه را يک اقدام فرهنگي و خوب در راستاي کمک به توسعه رسانه‌ها مي‌دانيم و در جهت تقويت آن کمک مي‌کنيم چراکه همه بايد در سايه وحدت و همدلي خدمتگذار مردم باشيم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/02/30   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 485
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.