9 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 27
امروز: 7149
هفته جاری: 63310
ماه جاری: 79972
تاکنون: 15888953
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مدير روابط عمومي استانداري همدان: بانک اطلاعاتي روابط عمومي‌هاي استان همدان تدوين مي شود
 • اسدالله رباني مهر مشاور استاندار و مدير روابط عمومي استانداري همدان در جمع خبرنگاران از تهيه بانک اطلاعاتي روابط عمومي‌هاي استان همدان در آينده‌اي نزديک خبر داد و گفت: همدان از استان‌هاي فعال در حوزه اطلاع رساني و روابط عمومي است
 • اسد اله رباني مهر، مشاور استاندار و مدير روابط عمومي استانداري همدان از تدوين بانک اطلاعاتي روابط عمومي‌هاي استان همدان خبر داد.

  مدير روابط عمومي استانداري همدان تهيه بانک اطلاعاتي روابط عمومي‌هاي دستگاه اجرايي استان همدان را مورد اشاره قرار داد و افزود: تهيه اين بانک اطلاعاتي برنامه ريزي براي اجراي برنامه‌ها را آسان‌تر مي‌کند.

  رباني مهر با يادآوري اينکه 50 درصد مديران روابط عمومي‌هاي استان همدان داراي مدرک دکترا و کارشناسي ارشد هستند، عنوان کرد: رشته تحصيلي 40 درصد از مديران روابط عمومي دستگاه‌هاي اجرايي استان همدان مديريت است.

  وي يکي از برنامه‌هاي اصلي حوزه روابط عمومي را ارتقا جايگاه روابط عمومي و توانمندسازي روابط عمومي‌ها برشمرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/02/30   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 494
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.