9 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 60
امروز: 7247
هفته جاری: 63408
ماه جاری: 80070
تاکنون: 15889037
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  بازديد استاندار همدان از کارخانه توليد بتن بريس
 • سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان از کارخانه توليد بتن بريس بازديد کرد. وي در اين بازديد گفت: در خط مقدم مقابله با تحريم‌هاي ظالمانه آمريکا هستيم و در اين شرايط نيز حمايت از واحدهاي توليدي ضروري است.
 •  

  شاهرخي در ادامه با اشاره به اهميت بخش خصوصي و حفظ سرمايه هاي آن‌ها، گفت: بخش مهمي از منابع درآمدي دولت به بخش خصوصي مربوط است، لازم است از واحدهاي توليدي که در شرايط کنوني فعال هستند حمايت و پشتيباني کنيم.

  وي از حمايت‌ها و پشتيباني دولت تدبير و اميد از بخش خصوصي گفت، و افزود: اصل براي دولت تدبير و اميد حمايت از بخش خصوصي و حفظ سرمايه‌هاي آن است.

  استاندار همدان، فعاليت واحدهاي توليدي را همچون دفاع مقدس رزمندگان اسلام در جنگ تحميلي دانست و گفت: اين سنگر دست واحدهاي توليدي است و بايد هم مورد حمکايت قرار گير ند هم سنگر را حفظ کرد.

  شاهرخي در ادامه پيگيري مطالبات بخش خصوصي را ضروري دانست و گفت: تلاش مي‌شود مطالبات و مسائل بخش خصوصي پيگيري و حل و فصل شوند.  

  وي افزود: واحدهاي توليدي مشکلات و مسائل خود را به ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان ارائه کنند تا در کميته‌هاي تخصصي اقدامات لازم را مصوب کنند.

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/02/30   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 72
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.