18 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 8
امروز: 9359
هفته جاری: 9359
ماه جاری: 231752
تاکنون: 16432678
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رباني مهر مطرح کرد: ممنوعيت برگزاري همايش و جلسات بيش از ده نفر توسط دستگاه‌هاي اجرايي استان
 • اسداله رباني مهر، مسئول کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کروناي استان همدان، از ممنوعيت برگزاري همايش و جلسات بيش از 10 نفر توسط دستگاه هاي اجرايي در اين استان خبر داد.
 •  

  به گزارش روابط عمومي استانداري همدان، رباني مهر با بيان اينکه برگزاري هرگونه همايش و جلسه بيشتر از ده نفر توسط دستگاههاي اجرايي ممنوع است، گفت: همکاري خوب رسانه هاو اطلاع رساني خوب در فضاي مجازي باعث همگاني نمودن و فرهنگ سازي استفاده از ماسک در جامعه شد.

  وي گفت: لزوم تقويت حوزه اطلاع رساني کرونا با هدف آگاهي بخشي بيشترجامعه و عبور از شرايط فعلي ضرورت دارد.

  مسئول کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کروناي استان همدان با اشاره به اينکه ماسک شرط لازم است اما به تنهايي براي جلوگيري از ابتلا و شيوع کرونا کافي نيست.

  وي تاکيد کرد: در بحث اطلاع رساني بايد به سمتي حرکت کنيم که شهروندان جهت امر اطلاع رساني از بيماري کرونا احساس مسئوليت اجتماعي داشته باشند و هر "شهروند "در برابر بيماري خطرناک کرونا يک "رسانه "باشد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/05/05   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1272
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.