18 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 9056
هفته جاری: 9056
ماه جاری: 231449
تاکنون: 16432502
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان مطرح کرد: لغو محدوديت‌هاي 9گانه هفته اخير استان به جز تالارها و رستوران‌ها / 5شهرستان‌ با وضعيت قرمز، 3 شهرستان نارنجي و يک شهرستان زرد، در استان شهر سفيد نداريم
 • مهندس شاهرخي استاندار همدان، در ستاد استاني مقابله با کرونا، گفت: محدوديت‌هاي 9گانه هفته اخير استان به جز تالارها و رستوران‌ها لغو شوند.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، شاهرخي در ادامه گفت: پيرو تاکيدات مقام معظم رهبري، عزاداري‌هاي ماه محرم، بايد بر اساس پروتکل‌ها و با تاکيد بر تصميمات ستاد ملي کرونا باشد.

  مهندس شاهرخي رئيس ستاد استاني مقابله با کرونا، گفت: از همکاري مردم، تلاش‌هاي ستاد استاني و فداکاري کادر بهداشت و درمان استان تشکر و قدرداني مي‌کنيم.

  وي در ادامه افزود: از مردم شريف استان همدان تقاضا داريم اصول بهداشتي را رعايت و توجه ويژه‌اي به اجراي پروتکل‌هاي تنظيم شده ستاد استاني داشته باشند.

  استاندار همدان ضمن تاکيد بر نظارت‌هاي بيشتر، گفت: تيم‌هاي نظارتي، بر رعايت پروتکل‌ها و فاصله گذاري اجتماعي نظارت بيشتري داشته باشند.

  وي همچنين در ضرورت برخورد قانوني با افرادي که پروتکل ها را رعايت نمي‌کنند، گفت: افرادي که سلامت جامعه را به خطر مي‌اندازند، به مراجع قضايي معرفي شوند تا با آن‌ها برخورد قانوني شود.

  شاهرخي با اشاره به خبر بازگشايي مدارس از سوي ستاد ملي، تاکيد کرد: آموزش و پرورش استان براي بازگشايي مدارس در 15 شهريور تدابير لازم را بيانديشد. فعاليت‌هاي آموزشي در مناطق پرخطر، همچنان به صورت غير حضوري و مناطق سفيد به صورت حضوري برگزار خواهند شد.

  وي در ادامه با اشاره به فرا رسيدن ايام محرم، گفت: هيات‌هاي عزاداري طبق تاکيدات مقام معظم رهبري، برنامه‌هاي خود را بر اساس پروتکل‌هاي بهداشتي و مصوبات ستاد ملي مقابله با کرونا برگزار کنند.

  استاندار همدان از لغو محدوديت‌هاي 9گانه در استان خبر داد و بيان کرد: همه فعاليت‌ها به جز تالارها و رستوران‌ها، با رعايت نکات بهداشتي و مصوبات ستاد استاني، انجام شود.

  وي افزود: برگزاري مجالس عزاداري و عروسي در رستوران‌ها و تالارها همچنان ممنوع است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/05/11   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 762
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.