6 آبان 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 1713
هفته جاری: 27120
ماه جاری: 43506
تاکنون: 16804733
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: بازرسي و نظارت‌هاي بهداشتي بر مدارس استان همدان بيشتر شود
 • مهندس شاهرخي استاندار همدان در جلسه ستاد استاني مقابله با کرونا، گفت: مصوبات ستاد ملي و استاني مقابله با کرونا قطعي و لازم الاجراست مدارس ضمن انجام بازرسي‌ها و نظارت‌هاي بيشتر با رعايت نکات بهداشتي فعال است.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان مهندس شاهرخي در ستاد استاني مقابله با کرونا با کميته‌هاي ستاد که به صورت ويدئو کنفرانس با فرمانداران شهرستان‌هاي همدان برگزار شد، گفت: تلاش و همکاري مردم، کادر بهداشت و درمان، دستگاه‌هاي اجرايي و مجموعه‌هاي نظامي و امنيتي در پيشگيري، کنترل و مقابله با کرونا قابل تقدير است.

  وي با بيان اينکه عملکرد دانشگاه علوم پزشکي استان همدان در خط مقدم کنترل، پيشگيري و مقابله با کرونا قابل دفاع است؛ گفت: شرايط استان همدان از ميانگين کشوري بهتر است و براي حفظ اين وضعيت بايد پروتکل‌ها رعايت و حساسيت به کرونا بيشتر باشد.

  شاهرخي بابيان اينکه ستادهاي شهرستاني در راستاي مقابله با کرونا بايد فعال و جدي مسائل مربوطه را پيگيري و نظارت کنند؛ گفت: مدارس بايد ضمن انجام بازرسي‌ها و نظارت‌هاي بيشتر، با رعايت نکات بهداشتي فعال باشند.

  استاندار همدان گفت: طبق مصوبه ستاد ملي مقابله با کرونا امسال هيچ‌گونه مراسمي در اربعين از قبيل راهپيمايي و سفر مردم به کشور عراق انجام نخواهد شد.

  وي گفت: مصوبات ستاد ملي و استاني مقابله با کرونا در چنين شرايطي، قطعي و لازم الاجرا است.

  تجمع علت مبتلايان به کرونا در همدان

  رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان همدان نيز با تاکيد بر دوري از حضور در اجتماعات، رعايت نکات بهداشتي و فاصله‌گذاري فيزيکي را مورد تاکيد قرار داد و گفت: وضعيت شهرستان‌هاي استان همدان به لحاظ شيوع کرونا به ترتيب نهاوند و کبودرآهنگ نارنجي، همدان زرد، بهار سفيد و ساير شهرستان‌ها قرمز است.

  رشيد حيدري مقدم با بيان اينکه مدت زيادي شرايط استان همدان در زمينه مقابله با کرونا، بهتر از ميانگين کشوري بود اما اکنون در وضعيت قرمز قرار داريم؛ گفت: علت ابتلاي افراد به کرونا در استان همدان 65 درصد به خاطر حضور در مراسم و دورهمي‌ها و 35 درصد نيز به دليل شرکت در ميهماني‌هاي خانوادگي است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/07/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2421
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.