6 آبان 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 974
هفته جاری: 26380
ماه جاری: 42766
تاکنون: 16804452
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: پيگيري‌ها براي گرفتن سهم گاز مايع همدان در حال انجام است
 • مهدس ظاهر پورمجاهد معاون استاندار همدان، در جلسه ستاد تنظيم بازار استان گفت: پيگيري‌ها براي گرفتن سهم گاز مايع همدان در حال انجام است.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، ظاهر پورمجاهد معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداي، در جلسه ستاد تنظيم بازار استان، گفت: مشکل تامين گاز مايع ،سراسري است که پيگيري‌هاي جدي در دستور کار قرار گرفته است.

  وي تاکيد کرد: نهادهاي نظارتي بايد با شدت و جديت تمام بر روند قيمت‌‌‌هاي گاز مايع نظارت داشته باشند‌.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري همدان، گفت: با افراد سودجويي که قصد دارند با افزايش قيمت‌ها براي مردم مشکلات به وجود بياورند برخورد قانوني شود.

  وي با بيان اينکه پيگيري‌هاي لازم براي دريافت سهم گازمايع استان، در دستور کار قرار دارد، گفت: محل‌هاي غيرمجاز عرضه گاز مايع شناسايي شده‌ و در روزهاي آينده طبق قانون تعطيل خواهند شد‌.

  پورمجاهد خاطرنشان کرد: مردم نيز در اين راستا همکاري کنند و تخلفات واحد‌هاي صنفي را اطلاع‌رساني کنند تا با متخلفان برخورد قانوني شود.

  وي افزود: در شرايط کنوني بايد شبکه نظارتي تقويت و  شبکه توزيع گاز مايع در استان بايد اصلاح شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/07/08   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 958
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.