6 آبان 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 50
امروز: 1434
هفته جاری: 26841
ماه جاری: 43229
تاکنون: 16804646
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: بانوان ما زينب‌‎گونه حامي و پشتيبان رزمندگان در 8سال دفاع مقدس بودند / شهيده مرضيه دباغ، الگوي يک زن به تمام معنا مسلمان و مومن بود
 • مصطفي آزادبخت معاون سياسي و امنيتي استاندار همدان در برنامه شب‌خاطره با محوريت کميته زنان و دفاع مقدس که در مرکز فرهنگي دفاع مقدس استان همدان (باغ موزه) تشکيل شد، گفت: بانوان ما زينب‌‎گونه حامي و پشتيبان رزمندگان در 8سال دفاع مقدس بودند.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استاندري همدان، برنامه شب‌خاطره با محوريت کميته زنان و دفاع مقدس که در مرکز فرهنگي دفاع مقدس استان همدان (باغ موزه) برگزار شد. در اين مراسم مصطفي آزادبخت معاون سياسي و امنيتي استانداري همدان، گفت: انقلاب اسلامي توانست الگويي جديد از زن در دنيا معرفي کند و به آن‌ها ارزش و بزرگواري عطا کند.

  وي افزود: مادران و همسران شهدا در زمان دفاع مقدش شوهران و فرزندان خود با عشق و شور، بدرقه و آن‌ها را راهي خط مقدم مي‌کردند.

  آزادبخت با اشاره به قيام حضرت زينب(س) در، گفت: بانوان ما زينب گونه حامي و پشتيبان رزمندگان در 8سال دفاع مقدس بودند. خودسازي بانوان و گذشت آن‌ها، هم‌سنگ مقام شهيدان است.

  معاون سياسي و امنيتي استانداري همدان با اشاره به 8سال جنگ تحميلي و نقش زنان در اين چند سال، گفت: 6هزار و 428 زن در کشور طي 8سال دفاع مقدس به شهادت رسيدند. 500 زن رزمنده در‌خط مقدم حضور داشتند و 5هزار و 735 زن در زمان جنگ تحميلي جانباز شدند. 22هزا و 808 زن امدادگر و بيش از 2هزار پزشک زن به جبهه اعزام شدند.  هزار زن فعال در تدارکات پشت جبهه فعال بودند و نقش ايفاکردند.

  وي در ادامه به نقش مدافعان سلامت و اهميت مبارزه آنها همچون رزمندگان دفاع مقدس اشاره کرد و، گفت: در پيشگيري، کنترل و مقابله با کرونا ??درصد از پرسنل مراکز درماني را بانوان تشکيل مي‌دهند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/07/08   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 960
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.