29 فروردین 1400 
 
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 7485
هفته جاری: 16046
ماه جاری: 235034
تاکنون: 17373706
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: هشت هزار ميلياردتومان پروژه در همدان در دست‌ اجرا / تجمعات و دورهمي‌ها، عامل روند افزايشي کرونا در استان
 • مهندس شاهرخي استاندار همدان در شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان گفت: چندين طرح و پروژه بزرگ ملي با حدود 80 هزار ميليارد ريال اعتبار در سطح استان درحال اجراست.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، مهندس شاهرخي در شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان با بيان اينکه اين استان به کارگاه بزرگ عمراني و اجرايي تبديل شده، گفت: در چارچوب تحقق شعار محوري «جهش توليد»، طرح ها و پروژه هاي زيادي براي اجرا در بخش هاي مختلف اين استان تعريف شده که تا پايان دولت تدبير و اميد تکميل و به بهره برداري مي رسد

  وي با بيان کاستي‌هاي موجود نبايد موجب نااميدي و دلسردي مردم از تلاش و همت دولتمردان براي توسعه و عمران و آبادني کشور شود، تصريح کرد: به رغم تمامي کمبودها و مشکلات موجود، مجموعه دستگاههاي اجرايي استان با تلاش و همتي مضاعف به صورت شبانه روزي مشغول کار و تلاش در جهت خدمت رساني براي تامين رفاه و آسايش بيش از پيش مردم هستند.

  استاندار همدان گفت: اين حجم از سرمايه‌گذاري حاصل وفاق و همدلي در مجموعه استان است و همه مديران استان تنها به هدف اصلي که همانا خدمت به مردم و دوري از حواشي است، فکر مي‌کنند.

  شاهرخي با تاکيد بر اطلاع رساني دقيق از خدمات و اقداماتي که در استان انجام شده، افزود: استان همدان با وجود همه مشکلات ناشي از تحريم ها، امروز به يک کارگاه بزرگ عملياتي و عمراني تبديل شده است.

  استاندار همدان خاطرنشان کرد: طرحهاي بزرگ، مهم و اثرگذاري در سطح استان در دست اجرا است که اطلاع رساني دقيق از اين خدمات و تبيين تلاش ها و دستاوردهاي دولت، موجب افزايش روحيه اميد، نشاط و خودباوري در سطح جامعه خواهد شد.

  وي با بيان اينکه همه ما بايد قدردان فرصت و نعمت خدمت گذاري به مردم باشيم و لحظه‌اي از تلاش براي خدمت غافل نشويم، تاکيد کرد: در شرايطي که دشمن فشار اقتصادي را بر مردم بيشتر کرده ، بايد تلاش را مضاعف کرده و بي وقفه به مثابه مدير جهادي پاي کار باشيم و  در سال پاياني دولت پروژه ها و کارهاي نيمه تمام را به سرانجام برسانيم.

  شاهرخي خاطرنشان کرد: براساس سند راهبردي که دو سال گذشته در استان همدان تدوين شد، توجه به معيشت، اشتغال و توليد اولويت اول فعاليت ها است که اين مهم اين روزها و همپاي مبارزه با کرونا در اولويت قرار دارد.

  وي با بيان اينکه خبرنگاران به عنوان چشم ناظر استان سند راهبردي را رصد مي کنند، ادامه داد: مديران بايد طرحهاي با اهميت و نيازهاي استان را در وزارت خانه هاي مربوطه پيگيري کنند تا اعتبارات ملي موردنياز براي طرح ها پيش از بسته شدن لايحه بودجه، اختصاص داده شود.

  استاندار همدان با اشاره به اجراي طرح هاي عمراني در استان از جمله سدهاي خرمرود و گرين، افزود: روابط عمومي دستگاههاي اجرايي بايد با رعايت پروتکل هاي بهداشتي و برگزاري تورهاي خبري، زمينه اطلاع رساني دقيق و موثر از اين خدمات با هدف تبيين اقدامات و دستاوردهاي دولت در سطح استان را فراهم کنند.

  وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به وضعيت همه گيري ويروس کرونا در کشور و تاکيد بر اينکه تجمع عامل مهمي در روند افزايش اين بيماري است، افزود: بررسي هاي علمي و کارشناسي نشان مي دهد که حضور در تجمعات يکي از عوامل اصلي ابتلا به اين بيماري است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/08/26   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2833
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.