18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 9636
هفته جاری: 63513
ماه جاری: 228802
تاکنون: 16194185
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  در جلسه استاندار همدان با وزير امور اقتصادي و دارايي ؛ بازگشت بخشي از بانک ملي به موقوفه شاهزاده حسين (ع)
 • در جلسه استاندار همدان با وزير امور اقتصادي و دارايي بررسي شد؛ بازگشت بخشي از بانک ملي به موقوفه شاهزاده حسين (ع)
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان ،جلسه بررسي و تعيين تکليف ساختمان موقوفه بانک ملي به بارگاه شاهزاده حسين(ع) همدان در ديدار و جلسه سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان، حاجي‌بابايي نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي و اعضاي هيات امناي شاهزاده حسين(ع) با وزير امور اقتصادي و دارايي مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

  در اين جلسه که در دفتر وزير امور اقتصاد و دارايي برگزار گرديد، توافق شد دسترسي به امامزاده، در بخش‌هايي از اراضي موقوفي در تصرف بانک ملي گسترش يابد و همچنين علاوه بر ورودي امامزاده از خيابان شهدا، از ميدان امام خميني(ره) و خيابان اکباتان نيز دسترسي به رواق شاهزاده حسين(ع) متصل گردد.

      

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/17   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 848
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.