18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 11
امروز: 9463
هفته جاری: 63340
ماه جاری: 228629
تاکنون: 16194095
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان: شهادت حاج قاسم روحي تازه در کالبد ايران دميد
 • معاون سياسي امنيتي استاندار همدان عنوان کرد: شهادت حاج قاسم روحي تازه در کالبد ايران دميد
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزادبخت، در ستاد ساماندهي امور جوانان استان همدان گفت: آماده مواجهه با هرگونه تعرض احتمالي دشمن هستيم و بدون ترديد نيروهاي نظامي کشورمان در صورت هرگونه خطا از سوي دشمن، پاسخ دندان شکن خواهند داد.

  آزاد بخت افزود: همدان يکي از نقاط حساس منطقه به لحاظ عملياتي است و بسترهاي لازم نيز کاملا مهيا است. پايگاه شهيد نوژه همدان به عنوان يکي از پايگاه‌هاي عملياتي همانند ساير مناطق کشور آماده هرگونه مقابله تعرض احتمالي برابر دشمنان است.

  وي با اشاره به اينکه هر کشوري که منطقه خود را در اختيار پايگاه دشمن قرار دهد به طور قطع مورد هدف قرار مي‌گيردعنوان کرد: سبزپوشان سپاه، که با موشک‌هاي نقطه‌زن يکي از مقرهاي کفر را هدف قرار دادند، قابل ستايش است.

  عاون استاندار خاطر نشان کرد: برادران سپاه و همرزمان شهيد قاسم سليماني درست در همان ساعت که دشمن اقدام به شهادت سردار دل ها کرد، مهمترين پايگاه آنان را هدف قرار داد.

  در ادامه آزاد بخت بيان کرد: هدف قراردادن يکي از پايگاه هاي مهم دشمن را مرهمي بر دل مردم عزادار ايران و منطقه است.

  معاون سياسي امنيتي استاندار گفت: سرمايه رشد هر کشوري نيروي انساني آن کشور است.  مديران بايد نيرو‌هايي پرورش دهند، که با در راس مديريت قرار گرفتن، آينده‌نگري را در دستور کار خود قرار دهند.

  وي افزود: کاربردي‌ترين و بهترين منبع آموزشي براي جوانان، حضور در جلسات مربوطه است.

  آزاد بخت با تاکيد بر اينکه مديران دستگاه‌هاي اجرايي از جوانان کمک گرفته تا بتوان در آينده از ظرفيت اين جوانان با تجربه در دستگاه‌هاي اداري استفاده شود،بدون شک مسير رشد جوانان در گرو توجه و دقت نظر مديران است اظهار داشت:از آنجايي که جوانان آرمانگرا و عدالت‌خواه هستند، بايد چارچوبي در نظر گرفته شود که بتوان از طريق آن جوانان را جذب کرد.

  معاون استاندار تاکيد کرد: زمينه بايد به گونه‌اي براي جوانان فراهم شود که فقط جوان توانمند به آنچه که مطلوب آن‌هاست دست پيدا کند.

  وي بيان کرد: بر اساس سياست‌هاي دولت و انتظارات استاندار محترم، از طرح "هر روستا يک سمن" حمايت، و در اين راستا با فرماندري‌ها هماهنگي‌هاي لازم انجام مي‌شود.

  آزادبخت با بيان اينکه اعتماد به جوانان و توانايي‌هاي آن‌ها در هدايت و تسهيل امور در کشور موثر خواهد بودخاطر نشان کرد: اين اقدام با فراهم کردن بستري براي سپردن مسئوليت‌ها به جوانان امکان‌پذير است.

  معاون استاندار افزود: اقداماتي صورت گيرد تا در اين شرايط، جوانان بيش از هر زمان ديگر احساس اميدواري کنند.

  وي افزود: قوانين سخت گيرانه دغدغه جوانان براي دريافت تسهيلات است. اخذ تضمين براي پرداخت تسهيلات به جوانان درست و جزو قوانين بانک‌ها است اما انتظار داريم با راهکارهاي مناسب بستر بهره مندي جوانان را مهيا سازند.

  آزاد بخت در پايان گفت: بهره مندي از توانمندي سمن ها در امور اجرايي استان کارساز و راهگشا است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/19   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 615
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.