18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 8
امروز: 8836
هفته جاری: 62713
ماه جاری: 228002
تاکنون: 16193761
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان : از برکات خون شهيد سليماني، شکستن هيمنه پوشالي امريکا بود.
 • استاندار همدان گفت: از برکات خون شهيد سليماني، شکستن هيمنه پوشالي امريکا بود.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي در جمع مديران استان تاکيد کرد:اقدام سپاه پاسدارن در هدف قراردادن پايگاه‌هاي امريکا براي ملت ايران غرورآفرين است.

  شاهرخي افزود: امروز همه دنيا مات و مبهوت قدرت و اقتدار جمهوري اسلامي ايران است.

  استاندار با اشاره به اينکه همه ادارات و نهادهاي استان در کنار نيروهاي مسلح هستندعنوان کرد: همه مردم ايران، همپاي نيروهاي مسلح در جهت نابودي دشمن و استکبار، يک‌صدا و همگام هستند.

  وي گفت: روح بلند و با اخلاص شهيد سليماني، يک موج گسترده را در جامعه بوجود آورد.

  استاندار با تاکيد بر اينکه ما امروز براي خدمت به مردم فهيم و قدرشناس ايران، بيش از پيش بايد قدم برداريم افزود: مديران بايد با کار مضاعف زمينه خدمت بيشتر به مردم را فراهم آوردند.

  شاهرخي در پايان  گفت: بايد از شهيد سليماني الگو بگيريم که خالصانه کار کنيم و با خدا معامله کنيم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/19   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 962
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.