18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 9643
هفته جاری: 63520
ماه جاری: 228809
تاکنون: 16194191
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  قدرداني مجمع جوانان استان همدان از شاهرخي استاندار
 • اعضاي مجمع جوانان استان همدان در ديداري با سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان به خاطر توجه و ارزش‌گذاري وي به جوانان قدرداني کردند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي در ديدار با مجمع جوانان استان همدان گفت: بايد به جوانان فرصت داد.

  شاهرخي افزود: نيروي انساني مهم ترين مهره در توسعه اهداف است و بين اقشار مختلف، توانمند ترين قشر، جوان است که به جهت ساختاري فکري و جسمي بالاترين توانمندي ها را دارا مي باشند.

  استاندار با تاکيد بر اينکه شناخت عوامل مؤثر بر ميزان مشاركت جوانان لازم و ضروري است خاطر نشان کرد: جامعه امروز ما به انديشه و علم جوانان نيازمند است.

  شاهرخي تاکيد کرد: مسير توسعه در تمامي زمينه‌هاي اقتصادي، سياسي و فرهنگي به عمل، علم و انديشه جوانان گره خورده است.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/19   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 832
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.