17 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 34
امروز: 12766
هفته جاری: 52238
ماه جاری: 217527
تاکنون: 16187134
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان:شهيد حاج قاسم سليماني دشمن شناس و استکبار ستيز بود
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان گفت: شهيد سليماني انقلابي بود و خودش را سرباز نظام مي‌دانست و همچنين دشمن شناس و استکبار ستيز بود.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزادبخت در مراسم گراميداشت سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني و دومين يادواره 17 شهيد والامقام روستاي کرکانِ شهرستان ملاير افزود:سپهبد سليماني همه جا را به دنبال شهادت گشتند و ما بايد بدانيم رسالت اين عزيز چه بوده است.

  آزادبخت بيان کرد: حاج قاسم فردي عارف، عابد و زاهد بود و نسبت به دستورات دين شناخت کامل داشت.

  وي خاطر نشان کرد: ايشان اخلاص به خدا داشت و براي رضايت خدا کار مي کرد و تسليم و مطيع محض ولايت بود.

  معاون استاندار با تاکيد بر اينکه يکي از خصوصيات بارز حاج قاسم اين بود که وحدت آفرين بود و به جاي مديريت رهبري مي کردند و خودش هميشه در خط مقدم بوداظهار داشت: همه اين ويژگي ها باعث شده بود تا سردار محبوب دل ها باشد و بنده خاص خدا شود.

  وي افزود: يکي از کارهايي که دشمن انجام داد تشکيل داعش بود با آنچه خودشان مي خواستند و مد نظرشان بود.

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداربا بيان اينکه  داعش سر سوزني نه به اسلام اعتقاد داشت و نه به اخلاق پايبند بودگفت:استکبار امکانات زيادي به داعش داد و پشتيباني هاي فراواني از اين گروه نمود تا آنها را به جان مردم بي‌دفاع بيندازد.

  آزاد بخت در ادامه افزود: سردار سليماني توانست در برابر لشگر کفر بايستد و همه نقش هاي داعش را که دنياي استکبار را پشت خود مي‌ديد نقش بر آب کند.

  وي خاطر نشان کرد: علت کينه و عصبانيت استکبار از سردا سليماني و ترور ناجوانمردانه ايشان، انقلابي بود که حاج قاسم  در کشور هاي عربي به راه انداخت و قلب هاي مردم منطقه را به هم نزديک کرد.

  معاون استاندار عنوان کرد: تمام توطئه ها را در منطقه حاج قاسم سليماني با هدايت هاي مقام معظم رهبري در هم شکست و همه نقشه‌هاي استکبار جهاني را نقش بر آب کرد.

  آزادبخت با اشاره به حضور ميليوني مردم گفت: افتخار مي‌کنيم که 25 ميليون نفر در تشييع پيکر پاک حاج قاسم شرکت کردند و همه ما اکنون دل تنگ سردار سرافراز اسلام هستيم.

  معاون استاندار گفت: با درايت و فرماندهي مقام معظم رهبري پرچم اين انقلاب به صاحب اصلي آن سپرده خواهد شد.

  در پايان آزاد بخت افزود: هر آنچه داريم به برکت خون شهدا است و مسئولين نيز بايد قدر اين مردم را بدانند و شبانه روز به مردم خدمت نمايند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 790
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.