18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 8975
هفته جاری: 62852
ماه جاری: 228141
تاکنون: 16193845
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون توسعه مديريت و منابع استاندار: صاينت از مقررات لازمه اجراي قانون است
 • معاون توسعه مديريت و منابع استانداري همدان مطرح کرد; صاينت از مقررات لازمه اجراي قانون است
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد محمد رضا ميرصفدري معاون توسعه مديريت و در نشست مشترک مديران و کارشناسان امور حقوقي و امور اداري دستگاه‌هاي اجرايي استان گفت : عدم توجه به انجام قوانين و مقررات اداري در دستگاه‌هاي اجرايي، خسارت بر بيت‌المال و اموال عمومي را به همراه دارد.

  مير صفدري افزود: عدم توجه به انجام قوانين و مقررات اداري در دستگاه‌هاي اجرايي، خسارت بر بيت‌المال و اموال عمومي را به همراه دارد.

  معاون استاندارخاطر نشان کرد: دستگاه‌هاي اجرايي با رعايت قوانين و مقررات و انجام آن‌ها در کليه امور مي‌توانند از قوانين وضع شده، صيانت کنند.

  مير صفدري با بيان اينکه آموزش‌هاي مربوطه و اطلاع‌رساني مي‌تواند، در اجرا و رعايت قوانين و مقررات موثر واقع شود تاکيد کرد: يکي از راه‌هاي اجراي قوانين و مقررات تسلط بر آن‌ها است، بنابراين ضروري است از آموزش‌هاي مستمر استقبال شود.

  معاون استاندار گفت: ريشه برخي ناهماهنگي‌هاي بين ادارات به عدم تسلط بر قوانين و مقررات بر‌مي‌گردد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 811
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.