18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 21
امروز: 8509
هفته جاری: 62386
ماه جاری: 227675
تاکنون: 16193570
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: همدان ظرفيت تبديل به قطب پزشکي غرب کشور را دارد
 • جلسه مجمع نظام پرستاري استان همدان با استاندار برگزار شد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي در جلسه با مجمع نظام پرستاري استان گفت:استان همدان در شاخص‌هاي حوزه بهداشت، درمان و سلامت نسبت به ساير استان ها شرايط مطلوبي دارد.

  شاهرخي با بيان اينکه پرستاران با عشق به اين عرصه گام گذاشته‌اند و با باور قلبي و اعتقاد و شناخت اين راه مقدس را انتخاب کرده‌اندافزود: وقتي در سخت ترين شرايط در کنار بيمار هستيد،اين فرصت الهي و نعمتي است که خداوند متعال به شما عنايت کرده است.

  استاندار خاطر نشان کرد: نقش پرستار نقشي ارزشمند، معنوي و تأثيرگذار در فرايند سلامت جامعه است.

  وي با تاکيد بر اينکه در حوزه پرستاري و خدمات در هيچ مقطعي کم کاري نشده است و اين جاي مباهات و شکرگذاري و باعث افتخار است گفت: پرستاران در قامت يک فرشته بر بالين بيمار حاضر مي شوند و تحمل آلام و درد و رنج  بيماري را براي بيمار و همراهان آسان ميکنند.

  استاندار در ادامه افزود: همدان ظرفيت تبديل به قطب پزشکي غرب کشور را دارد و تلاش ما در راستاي تحقق اين مهم است.

  شاهرخي با اشاره به اينکه پيگير مشکلات و مسائل پرستارات هستيم خاطر نشان کرد: بيمارستان 1000 تختخوابي همدان در رديف بودجه قرار گرفته است.

  وي در ادامه افزود: بيمارستان تويسرکان در سفر هيئت دولت افتتاح مي شود وبيمارستان رزن نيز در حال تکميل است.

  استاندار با اشاره به اينکه وضعيت خوبي در حوزه بهداشت و درمان داريم ولي قانع نيستيم تاکيد کرد:  با نگاه برنامه محور در سطح استان، آينده خوبي براي استان در انتظار است.

   

  در پايان جلسه استاندار همدان از پرستاران نمونه استان تقدير کرد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 880
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.