18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 9293
هفته جاری: 63170
ماه جاری: 228459
تاکنون: 16194000
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور عمراني استاندار: گردشگري مي‌تواند اقتصاد استان را شکوفا کند.
 • معاون هماهنگي امور عمراني استانداردر خصوص اهميت گردشگري در استان گفت: گردشگري مي‌تواند اقتصاد استان را شکوفا کند.
 •  به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان محمودرضا عراقي ، در ستاد اجرايي خدمات سفر استان افزود:  با توجه به ظرفيت‌ها و پتانسيل استان همدان، بايد گفت که گردشگري مي‌تواند اقتصاد استان را شکوفا کند.

  عراقي خاطر نشان کرد: بايد، در کنار ديگر اقداماتي که براي ارتقاء اقتصاد استان صورت گرفته، توجه ويژه‌اي به حوزه گردشگري انجام ‌گيرد.

  معاون استاندار گفت :آنچه در شرايط کنوني مي‌تواند وضعيت استان را دگرگون کند تقويت و استفاده بهينه از اقتصاد گردشگري است.

  وي تاکيد کرد: يکي از اقدامات مهم و موثر در زمينه گردشگري، حرکت به سمت سودآوري خصوصي است. محوريت و اولويت در اين زمينه با شرکت‌هاي خصوصي باشد‌.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/23   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 745
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.