18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 9650
هفته جاری: 63527
ماه جاری: 228816
تاکنون: 16194198
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان: سرمايه‌گذار خارجي در استان سطح اشتغال در استان را بالا خواهد برد
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان گفت : سرمايه‌گذار خارجي در استان سطح اشتغال در استان را بالا خواهد برد، کارشناسان ستاد سرمايه، بر سرمايه‌گذاري خارجي تمرکز داشته باشند.
 •  به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان ظاهر پورمجاهد، با اشاره به اهميت سرمايه‌گذاري در استان همدان گفت: تمرکز بر جذب سرمايه‌گذاران خارجي توسط گروه‌هاي کارشناسي مربوطه، مي‌تواند در ارتقاء سطح اشتغال استان تاثير گذارد باشد.

  وي افزود: دستگاه‌هاي اجرايي تلاش کنند زمان‌بندي طرح‌هايي که در صندوق توسعه ملي تسهيلات دريافت کرده‌اند، به موقع انجام شوند.

  پورمجاهد با تاکيد بر کارشناسان ستاد سرمايه‌گذاري، گفت: تاکيد کارشناسان بايد با تحليل شرايط موجود بتوانند ايده‌هاي خلاقانه براي  سرمايه‌گذاران در استان معرفي کنند.

  وي افزود: تحليل شرايط موجود و نحوه جذب، اقدام مهمي در امر سرمايه گذاري با شرايط و وضعيت موجود است.

  معاون هماهنگي  امور اقتصادي استاندار گفت: نبايد دريافت تسهيلات طرح‌هاي سرمايه‌گذاري شده مشمول زمان‌بندي طولاني شود.

   

  تصاویر در سایز اصلی
   
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 773
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.