18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 14
امروز: 9101
هفته جاری: 62978
ماه جاری: 228267
تاکنون: 16193934
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور عمراني استاندار : از ظرفيت فضاي مجازي در راستاي فرهنگ مناسب‌سازي استفاده شود
 • جلسه ستاد هماهنگي و پيگيري مناسب سازي استان به رياست معاون هماهنگي امور عمراني در محل استانداري همدان برگزار شد.
 •  به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان محمودرضا عراقي، به تشريح طرح برخي از مفاد آيين نامه اجرايي ماده 3 قانون حمايت از حقوق معلولين پرداخت‌.

  عراقي افزود: ستاد هماهنگي و پيگيري مناسب‌سازي بايد با حساسيت بيشتري مطالبات دبيرخانه را مطرح و پيگيري نمايد و براي احقاق هر چه بيشتر حقوق شهروندي معلولين و سالمندان و ... با مطالبه‌گري خواستار تخصيص اعتبار بيشتر شوند.

  وي در ادامه با اشاره به ظرفيت فضاي مجازي، گقت: از اين ظرفيت در کنار سازمان صدا و سيما، براي تهيه و پخش کليپ‌هاي کوتاه و آموزنده در جهت فرهنگ‌سازي جامعه استفاده حداکثري بعمل آيد.

  عراقي راه اندازي و تقويت سامانه ثبت شکايات، انتقادات و پيشنهادات را در جهت مناسب‌سازي اماکن موثر دانست و گفت: اين سامانه با هدف برقراري ارتباط تنگاتنگ با افراد معلول و مسن و ... مدنظر قرار گيرد.

  وي ديده شدن مراکز محله در طرح تفصيلي را داراي اهميت شمرد و گفت:  موضوع ايجاد"مراکز محله" براي تمرکز زدايي و دسترسي آسان جامعه هدف، به امکانات بايد توسط مشاور در طرح تفصيلي ديده شود.

  معاون استاندار در ادامه افزود: ايجاد مراکز محله به دسترسي جامعه کمک خواهد کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 871
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.