18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 8579
هفته جاری: 62456
ماه جاری: 227746
تاکنون: 16193610
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور عمراني استاندار: ثبت جهاني محوطه هگمتانه اولويت اقدامات گردشگري است
 • جلسه کميته ثبت جهاني محوطه تاريخي هگمتانه به رياست مهندس عراقي برگزار شد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان محمود ذضا عراقي در کميته ثبت جهاني محوطه تاريخي هگمتانه ضمن بيان اين نکته که ثبت جهاني محوطه هگمتانه از اولويتهاي اقدامات گردشگري در استان مي باشد اعلام نمودند:شهرداري همدان در اسرع وقت طرح اجرايي بازگشايي معبر 18متري مصوب طرح تفصيلي و ساير طرحهاي جايگزين را ضمن درنظر گرفتن ملاحظات ترافيکي منطقه ارائه نمايد. در اين طرح مدل مالي تامين منابع نيز اعلام نمايند.

  عراقي افزود: مطالعات و حفاريهاي لازم جهت بررسي و بازنگري عرصه هگمتانه هر چه سريعتر توسط اداره کل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان انجام گيرد.

  معاون استاندار تاکيد کرد: شهرداري همدان مکانهاي پيشنهادي براي استقرار کسبه بازار آهن فروشان را بررسي و پيشنهاد لازم لازم را به کميته فني ماده 5 ارائه نمايد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1276
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.