18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 9414
هفته جاری: 63291
ماه جاری: 228580
تاکنون: 16194059
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار همدان تاکيد کرد; نقش موثر آموزش در پيشگيري از گرايش به مواد مخدر
 • کميته توسعه مشارکتهاي مردمي و سازمانهاي مردم نهاد شوراي هماهنگي مبارزه باموادمخدر استان به رياست آزادبخت معاون سياسي،امنيتي واجتماعي استانداري برگزارشد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزادبخت دراين کميته اظهارداشت:موادمخدر بلاي خانمان سوزي است که مقابله همه جانبه مي خواهد لذا آموزش وپيشگيري را بايد باجديت بيشتر پيگيري کنيم.

  وي افزود:آموزش واقدامات پيشگيرانه را مي بايست ازخانواده و از تربيت کودکان شروع کنيم وکميته مشارکتها بابرنامه ريزي واولويت بندي از همه ظرفيتها به ويژه ادارات و تشکلهاي مردم نهاد در امر آگاهسازي و پيشگيري از اعتياد استفاده بکند.

  آزادبخت طرح "ياريگران زندگي" را بهترين الگو براي آموزش،پيشگيري و آگاهسازي دانست و از سمن ها خواست براي اجرايي کردن آن طرحهاي خودرا ارائه کنند.

  معاون استاندار گفت:  بحث کارآفريني واشتغالزايي يکي ازمباحث مهم مراقبتهاي پس ازخروج است.

  وي افزود: ايجاداشتغال در استمرار پاکي بهبوديافتگان تاثير بسزايي دارد.

  در اين کميته، معاون اداره کل آموزش فني وحرفه اي استان گزارشي از آموزش هاي ارائه شده به بهبوديافتگان وتوجه به کارآفريني ارائه کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 830
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.