6 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 39
امروز: 7541
هفته جاری: 27368
ماه جاری: 42072
تاکنون: 15295903
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  تمجيد وزير نيرو از استاندار همدان
 • وزير نيرو در سفر به همدان و افتتاح طرح‌هاي حوزه برق استان از استاندار همدان قدرداني کرد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان  رضااردکانيان، وزير نيرو در سفر به همدان و افتتاح طرح‌هاي حوزه برق استان از استاندار همدان قدرداني کرد و گفت: مسوولان استان همدان با محوريت مهندس شاهرخي، استاندار اتحاد خوبي دارند و در کنار آن براي رضايت مردم با يکديگر رقابت مي‌کنند.

  اردکانيان افزود: ماموريت اصلي ما اين است که در کنار پرکردن حفره‌ها و کمبودها، رضايتمندي را در مردم ارتقا و موجب افزايش شاخص زندگي شويم.

  وي با تاکيد بر اينکه تامين آب آشاميدني همدان در اولويت است خاطر نشان کرد: گشايش‌هايي در تامين آب صنايع کشور انجام شده که بخش عمده آن متعلق به استان همدان است.

  وزير نيرو در ادامه گفت :حدود هشت ميليون متر مکعب از محل صرفه جويي‌ آب و پرکردن چاه‌هاي غير مجاز به صنايع مختلف اختصاص يافته که سهم همدان 2.8 ميليون متر مکعب از طريق آب هاي زير زميني است.

  اردکانيان تاکيد کرد:  600هزار متر مکعب نيز براي پتروشيمي هگمتانه و سه ميليون متر مکعب نيز از طريق تصفيه پساب فاضلاب همدان به منطقه ويژه اقتصادي جهان‌آباد اختصاص يافت.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/11/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 695
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.