6 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 8
امروز: 7596
هفته جاری: 27423
ماه جاری: 42127
تاکنون: 15295955
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور عمراني استانداري همدان: اقدامات پيشگيرانه اولويت کاري دستگاههاي اجرايي باشد
 • معاون هماهنگي امور عمراني استانداري همدان گفت: دستگاههاي اجرايي اقدامات پيشگيرانه را انجام دهند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان محمدرضا عراقي در جلسه پيشگيري، هماهنگي و فرماندهي عمليات پاسخ به بحران استان افزود:   طبق پيش‌بيني سازمان هواشناسي کشوري و استان همدان، سامانه پرفشاري در راه است، که از وجود برف، باران و سرما خبر مي‌دهد، لذا دستگاه‌هاي اجرايي هوشيار بوده و اقدامات پيشگيرانه را انجام دهند.

  عراقي تاکيد کرد: با توجه به اظهارات کارشناس هواشناسي استان مبني بر برودت‌ هوا و سرما، لازم است هماهنگي‌ها و مديريت بيشتري  انجام شود؛ در اين راستا به گلخانه‌ها و ديگر جا‌هايي که ضرورت دارد، اطلاع‌رساني شود، تا بتوان از خسارات‌هاي احتمالي کاملا پيشگيري کرد.

  معاون استاندار گفت: بايد آب را از مکان‌هايي که رانش زمين در آن‌جا صورت مي‌گيرد دور کرد، چون اين اقدام باعث سبک‌سازي مي‌شود و از رانش بيشتر جلوگيري مي‌کند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/11/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1482
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.