8 آذر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 20
امروز: 412
هفته جاری: 412
ماه جاری: 49397
تاکنون: 16918393
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان مطرح کرد; 15هزارميليارد تومان سهم سرمايه گذاري استان در طول 3سال
 • استاندار همدان گفت: در سند راهبردي و عملياتي استان که مطابق با سياست هاي دولت مي‌باشد، اينگونه تدوين شده است که سهم سرمايه‌گذاري استان ساليانه 5 هزار ميليارد تومان است که اين رقم در طول 3 سال (1398تا 1400) به ميزان 15 هزار ميليارد تومان مي‌باشد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان در مراسم افتتاح استخر سرپوشيده سپهبد شهيد قاسم سليماني اسدآباد گفت:امروز، همدان دومين بار است که ميزبان آقاي سلطاني‌فر وزير ورزش و جوانان است.

  شاهرخي تاکيد کرد: دولت تدبير و اميد در شرايط فشار تحريم‌هاي ظالمانه آمريکا و هم‌پيمانانشان، مديريت اجرايي و توسعه کشور را پيش مي‌برد، و خوشبختانه تا کنون موفق شده با تلاش و کوشش فراوان چرخ توسعه در گشور بچرخد.

  استاندار با بيان اينکه از سياست‌هايي که مجموعه استان در دستور کار خود قرار داده‌اند، تداوم سياست‌هاي دولت است. دولت تدبير و اميد، قاطعانه خدمت به مردم را در اولويت خود قرار داده و مديران اجرايي و مسئولان نهادهاي دولتي سعي کرده‌اند تا به نحو مطلوبي نيز به مردم خدمت کنند خاطر نشان کرد: در استان يک برنامه راهبردي و عملياتي در زمينه توسعه استان تدوين شده و مهمترين موضوعي که تمام فصل‌هاي اين برنامه لحاظ شده، توجه به معيشت و اشتغال مردم است. چون توحه به معيشت و اشتغال يکي از الويت‌هاي دولت تدبير و اميد است.

  وي با اشاره به اينکه سند راهبردي استان مطابق سياست‌هاي دولت تدبير و اميد، چشم‌انداز برنامه ششم توسعه و همچنين اقتصاد مقاومتي،‌ تدوين و تنظيم شده‌است عنوان کرد: خوشبختانه ‌تا کنون نيز استان همدان توانسته در عرصه‌ مختلف رتبه اول را به خود اختصاص دهد، اما ما به وضعيت موجود قانع نيستيم.

  شاهرخي گفت: براساس مزيت‌هاي مختلف استان و هرکدام از شهرستان‌هاي همدان، مجموعا  15 هزار ميليارد تومان براي سرمايه‌گذاري و سالانه ايجاد 20 هزار شغل، در نظر گرفته شده است.

  وي در ادامه افزود: با وجود شرايطي که به آن‌ها اشاره شد، پروژهاي ملي در سراسر استان، بيش از 2هزار و 200 پروژه هستند، که عمدتا فعال هستند و ارزش آن‌ها نيز بيش از 6هزار ميليارد تومان است. مجموعه‌اي برگرفته از آزاد‌راه، بزرگ‌راه، راه‌آهن، مدرسه و اماکن ورزشي است.

  استاندار تاکيد کرد: سهم سرمايه‌گذاري سالانه شهرستان اسدآباد 350 ميلياردتومان است. سهم اشتغال در اين شهرستان نيز هزار و 400 نفر بوده، در حالي که ميزان اشتغال ايجاد شده در ين شهرستان، تا به امروز هزار و 800 نفر است. اين امر نيز به همت تلاش مجموعه استان و پيگيري‌هاي مسئولين محلي رخ داده است‌.

  شاهرخي اظهار داشت: در همه بخش‌ها برنامه‌ها و طرح‌هايي در نظر کرفته شده که به دنبال انجام آن‌ها هستيم، از جمله دو خط راه‌آهن در دست اجرا داريم يعني خط تهران، همدان و سنندج، که قرار است اسدآباد را نيز به آن وصل کنيم.

  استاندار در ادامه افزود: خطوط بعدي که در دست اجرا است، يکي خط مشهد، تهران، ملاير، نهاوند و کرمانشاه بوده و ديگري نيز خط آنتني بين همدان و ملاير است.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/11/19   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2380
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.