8 آذر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 216
هفته جاری: 216
ماه جاری: 49201
تاکنون: 16918282
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رئيس ستاد انتخابات استان همدان خبر داد: آمادگي کامل استان همدان براي برگزاري انتخابات مجلس
 • رئيس ستاد انتخابات استان همدان گفت : استان همدان آمادگي کامل براي برگزاري انتخابات را دارد.
 • به گزارش کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان همدان، مصطفي آزادبخت از اعلام آمادگي کامل استان براي برگزاري انتخابات خبر دادو افزود: در استان همدان 7 حوزه اصلي و 19 حوزه فرعي داريم.

  آزاد بخت با بيان اينکه هيئت هاي اجرايي تعداد و محل شعب را مشخص کرده اندعنوان کرد: 1287 شعبه اخذ راي اعم از شهري ،روستايي و سيار در استان همدان پيش‌بيني شده است.

  رئيس ستاد انتخابات خاطر نشان کرد: شمار شعب اخذ راي نسبت به دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي 26 شعبه افزايش داشته است.

  وي با اشاره به آمادگي کل کشوربراي برگزاري انتخابات مطرح کرد: تعرفه‌ها و ملزومات مربوطه توسط وزارت کشور تامين و در اختيار استان‌ها قرار گرفته است.

  رئيس ستاد انتخابات استان با تاکيد بر اينکه همه عوامل پاي صندوق‌هاي راي آموزش‌هاي لازم را ديده و پيش‌بيني‌هاي لازم نيز انجام گرفته است، گفت: هماهنگي‌هاي لازم با نيروي انتظامي انجام گرفته و نيروهاي محافظ صندوق‌ها پيش‌بيني شده است.

  آزاد بخت در ادامه افزود: کميته پشتيباني ستاد انتخابات هم وسايل و امکانات مورد نيازشعب را پيش‌بيني و فراهم کرده است.

  رئيس ستاد انتخابات با بيان اينکه براي برگزاري انتخابات الکترونيکي آمادگي داريم افزود: شبکه ارتباطي براي برگزاري انتخابات الکترونيکي و آماده‌سازي زير ساخت‌ها انجام شده و توسط فرمانداري‌ها نيز اين زيرساخت‌ها تست شده و براي برگزاري الکترونيکي استان در  آمادگي کامل است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/11/20   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1998
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.