5 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 28
امروز: 3156
هفته جاری: 24748
ماه جاری: 41410
تاکنون: 15862829
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان : فامنين بر مدار توسعه قرار گرفته است
 • استاندار همدان گفت: پروژه‌هاي خوبي در منطقه فامنين در حال برنامه‌ريزي است و فامنين بر مدار توسعه قرار گرفته است
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي در آئين کلنگ‌زني طرح فاضلاب شهر فامنين افزود: شهرستان فامنين به دليل شرايط ويژه‌اي که دارد، از شهرستان‌هايي است که نگاه ما به آن نيز، ويژه است.

  شاهرخي خاطر نشان کرد: برنامه‌ريزي‌ها و اهدافي براي توسعه اين شهرستان در گرفته‌ايم تا بتوان عقب‌ماندگي‌هاي آن را جبران کنيم.

  وي با بيان اينکه سياست‌ها و برنامه‌هايي که در نظر گرفته شده، همه عرصه‌هاي مهمي چون کشاورزي، منابع طبيعي، عمراني و ديگر عرصه‌ها را در بر مي‌گيرد عنوان کرد: پروژه‌هاي خوبي در منطقه فامنين در حال برنامه‌ريزي است.

  استاندار گفت: منطقه ويژه اقتصادي جهان آباد در اين شهرستان به صورت گسترده شهرستان را تحت تاثير قرار خواهد داد.

  شاهرخي در پايان گفت: رشد و حرکت خوبي در فامنين برقرار است که قطعا موجب خواهد شد به اهداف تعيين شده دست پيدا کند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/11/20   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1551
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.