8 آذر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 222
هفته جاری: 222
ماه جاری: 49208
تاکنون: 16918284
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي امنيتي استاندار: دستگاه‌هاي اجرايي در اجراي طرح اکرام ايتام و محسنين جديت تمام داشته باشند
 • معاون سياسي امنيتي استاندار گفت: دستگاه‌هاي اجرايي در اجراي طرح اکرام ايتام و محسنين جديت تمام داشته باشند
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزادبخت، در نشست هماهنگي رابطين دستگاه‌هاي اجرايي استان جهت اجراي پويش اکرام ايتام و محسنين افزود:از مهمترين دستاوردهاي انقلاب اسلامي اين است که ايران از يک کشور وابسته و ضعيف، به يک کشور بزرگ مستقل و قدرتمند در دنيا تبديل شده است. ايدئولوژي جمهوري اسلامي توانست در مقابل استکبار جهاني، ارتجاع و استکبار بايستد.  

  آزاد بخت خاطر نشان کرد:  کميته امداد امام خميني(ره) يکي از يادگارهاي امام راحل بود که توانست به عنوان يکي از استوانه‌هاي نظام جمهوري اسلامي تبديل شود، و چون سرمايه ارزشمند و بدون جايگزيني براي توانمندي جمهوري اسلامي است.

  وي عنوان کرد:  250 هزار شهيد داديم تا جمهوري اسلامي استقرار يابد، يکي از نمونه‌هاي ارزشمند و شجاع آن، سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني بود که جداي از خدمات و اقدامات اجرايي‌اش، از کمک به ايتام غافل نماند. بنابراين يکي از شيوه‌هاي انتقام سردار سليماني جاري کردن افکار اين شهيد بزرگوار در جامعه است.

  معاون سياسي امنيتي استاندار با بيان اينکه انتظار مي‌رود سازمان‌ها و نهادهاي دولتي در اجراي پويش اکرام ايتام و محسنين با جديت تام و تمام شروع کرده کرده و با نيت خير به اين موضوع ورود کنند تاکيد کرد: استاندارهمدان، با تعيين يک مشاور ويژه در اجراي پويش اکرام ايتام و محسنين، نشان داد که توجه به اين موضوع از اهميت ويژه‌ايبرخوردار است.

  آزاد بخت گفت: حال که همه مديران و مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي در اين زمينه ورود کرده‌اند، انتظار مي‌رود اجراي اين طرح و خروجي آن به گونه‌اي اجرا شود که بازخورد‌هاي خوبي در سطح کشور داشته باشد.

  وي در ادامه افزود: مديران و مسئولان اجرايي بايد به اين نکته توجه داشته باشند که ارتباط گيري چهره به چهره نقش موثر و پيش‌برنده‌اي در اين زمينه دارد. چون تذکر و يادآوري در اکرام ايتام و محسنين ديدارهاي حضوري و چهره به چهره با افراد، کارساز و کارگر است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/11/23   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1352
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.